2737
2734
عنوان

چیکارکنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 348 بازدید | 26 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشبحالت بگو بیاد خونه منم تمییز کنه 😐مُردم بسکی کار کردم وخونم تمییز نشد😢

خخخخ منم خوشحالم که خونه رو تمیز میکنه ولی از یه جام ناراحتم که همه کار میکنه

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩
2728

خیلی بهتر از اینه که بشینه مثل خدمتکار جلوش خم و راست بشی.

قدرش رو هم بدون.

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
درود یعنی اینکه چه ایرادی داره اخه بهتر نیست به زیبایی حرکت ایشون نگاه کنیم و نیمه پر لیوان رو ببینی ...

میدونی این کار خوبیه ولی وقتی جابجا کنن آدم وسایلشو گم می‌کنه چون نمی‌دونه چیرو کجا گذاشته منم بدم میاد مامانم اتاقمو جمع کنه به خنده میگم تو این شلوغی یه نظمی نهفته هست که حداقل خودم میدونم چیم کجا هست ولی مامانم که مرتب می‌کنه همه وسایلم گم میشه

2738

آخی عزیزم فک کن مادرته وسایلتو جمع کرده 

ولی اگه خیلی تکرار کرد محترمانه بهش بگو این زندگیه منه که مطمئنم ناراحت میشه 

ضمنا عزیزم همیشه خونتو تمیز نگه دار 

من ماور شوهرم وسواسی شدیده خوب 

همش بهم امرو نهی میکنه اینو اونجا بزار اینو اونجا نزار جلوش میگم باشه کار خودمو میکنم 

ولی بعضی وقتا هم عصبانی میشم بهش میگم ولم کن بابابااااااااا

ولی کلا دوسش دارم 

چشم از پنجره بردار .منجی در آینه هست.
گفتم به شوهرم همه بچه هاشم بهش میگن فایده نداره دیگه منم برام مهم نیست زدم به بیخیالی

خوب دیگه وقتی گفته دیگه بی خیال شو اون که رفت برش گردون سرجاش اصلا من یباشم موقع خونه تکونی صداش میکنم میگم مادرجونببیا دست تنهام یه کم خونه هارو برام مرتب کن 

آخی عزیزم فک کن مادرته وسایلتو جمع کرده  ولی اگه خیلی تکرار کرد محترمانه بهش بگو این زندگیه من ...

ببین خیلی خوبه اینجوری اما آخه چقدر دیگه تمیز کنم من خیلی حساس نیستم اون اینجوریه بچه هاشم میشناسنش ولی دوست ندارم اینکارو کنم اگه جای من بودی متوجه میشدی

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩
ببین خیلی خوبه اینجوری اما آخه چقدر دیگه تمیز کنم من خیلی حساس نیستم اون اینجوریه بچه هاشم میشناسنش ...

درکت میکنم راست میگی سخته 

خدا صبر بده 

چشم از پنجره بردار .منجی در آینه هست.