2726
عنوان

بیمارستان میلاد اصفهان

42363 بازدید | 69 پست

سلام دوستان روزتون بخیر

از مامان هایی که زایمانشون (چه طبیعی و چه سزارین) داخل بیمارستان میلاد اصفهان انجام شده خواهش میکنم در مورد محیط بیمارستان،برخورد پرسنل،امکانات،هزینه زایمان و خلاصه هر مسئله ای که در این مورد به ذهنشون میرسه اطلاعات بدن.

خیلی ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بله متاسفانه بیمه تکمیلی ندارم دکترم میلاد و خانواده میره

میگما من تو چن تا سایت دیدم خواهر گویا گرونه خیلی . من دکترم عسگریه و خانواده الان قراردادشو با خانواده لغو کرده فقط میلاده و عسگریه . 

بیمه مون تکمیلیه بیمه مون حدود یک و دویست میده مابقیشو خودمون باید بدیم . ینی پنج تومن پول زور ؟؟؟😑😶

ما را به سخت جانی خود این گمان نبود ...
میگما من تو چن تا سایت دیدم خواهر گویا گرونه خیلی . من دکترم عسگریه و خانواده الان قراردادشو با خانو ...

آره خیلی گرونه از خانومای تو مطب شنیدم 7 تومن

دیگه جدیدن نپرسیدم دوسال پیش آمپول اپیدورال 800تومن بوده احتمالا الان 4 برابر شده باشه!

آره خیلی گرونه از خانومای تو مطب شنیدم 7 تومن دیگه جدیدن نپرسیدم دوسال پیش آمپول اپیدورال 800تومن ب ...

یا خدا چه خبره ؟ زنگ بزن بپرس بیمه ات چقدشو قبول میکنه 

ما را به سخت جانی خود این گمان نبود ...

سلام دوستای  اواخر مرداد97، من بیمارستامیلاد زایمان طبیعی کردم هزینش 3800البته سزارین هم دویست سیصد تفاوت قیممت بود

زایمان در اتاق خصوصی کنار همسر بود

ارامش و امکانات خوب بود

ولی ماما خبره و باتجربه نداشت

متخصص اطفالی هم که  نوزاد را چک میکنه اصلا خوب بررسی نمیکرد ارجاع به مطبش میداد

من از دکتر جعفری هم که زایمانم کرد راضی نیستم

خیلی بخیه ها را بد زد

من بعد زایمان اذیت شدم چون افتادگی رحم پیدا کردم و  دهانه واژن بسته نشد. بعد رفتم پیشش گفت باید عمل ترمیم واژن کنی و لگنت امادگی زایمان طبیعی نداشته.

من  که حلال نمیکنم اینقد هزینه نکردم که اینقد عارضه نصیبم بشه دکتر میتونست قبل تشخیص بده و سزارین کنه

سلام دوستاي عزيز

من اين تاپيك رو ديدم و لازم دونستم به خاطر شغلم و تجربياتي كه دارم راهنماييتون كنم. بيمارستان ميلاد از نظر تجهيزات و امكانات حرف اول رو توي بيمارستان هاي خصوصي ميزنه، و اگر بخوايم معادلش رو پيدا كنيم فقط ميتونيم الزهرا رو مثال بزنيم( بگذريم كه الزهرا به خاطر محيط آموزشي كه داره خدماتش خوب نيست) ولي ممكنه يه نفر بنز داشته باشه اما در حد يه ٢٠٦ ازش استفاده كنه. مهارت استفاده از تجيهزات مهمه كه متاسفانه ميلاد اين رو نداره. و خب اين قضيه هم بيشتر بر ميگرده به مديريتش و نحوه ي گزينش پرسنلش. براي هر خدمات درماني، اول كادر مهم هست و بعد تجهيزات.(البته بستگي به عمل و دكتر هم داره) اما دكتر بعد عمل شما رو رها ميكنه و مراقبت هاي بعدش دست كادر پرستاري هست. عمل هايي مثه سزارين يا ديسك كمر  يا زايمان طبيعي كه مراقبت هاي حين و بعدش زياد هست نياز به يك كادر قوي داره. يكي از ماماهاي معروف اصفهان كه در حال حاضر هم المان هست شخصا به من گفت كادر زايمان بيمارستان زهراي مرضيه بينظير هست و اختصاصا اموزش ديدند واسه همين كار. بيمارستان عسگريه هم از نظر تجهيزات و پرسنل تقريبا با ميلاد برابري ميكنه، با اين تفاوت كه يك مقدار كادر و مديريت قوي تري داره. كلا به نظرم به جاي توجه به اسم و رسم و مكان بيمارستان، به پرسنل و خدماتشون و دكترتون بيشتر توجه كنيد. يك لحظه غفلت يك نفر باعث اسيب شديد به بيمار ميتونه بشه. ميلاد توي سال اخير پيشرفت زيادي در خدماتش كرده ولي به نظرم هنوز جاي كار داره و بيمارستان هايي مثه سعدي و عسگريه از نظر كادر درماني و تجربه قوي تر هستند. دكتر ماهر و قَدري كه توي الزهرا عمل ميكنه بسيار بهتر از دكتر عادي هست كه توي يك بيمارستان خصوصي كار ميكنه.

سلام دوستای  اواخر مرداد97، من بیمارستامیلاد زایمان طبیعی کردم هزینش 3800البته سزارین هم دویست ...

سلام شماهستین هنو سوال دارم ازتون

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
میگما من تو چن تا سایت دیدم خواهر گویا گرونه خیلی . من دکترم عسگریه و خانواده الان قراردادشو با خانو ...

دکتر شما کی هست ؟

خدایا جونم کمک کن فرزند سالم و زیبا و با استعداد و خوش ذات و خوش بخت و اقبال نصیبم بشه ...الهی آمین🙏🙏🙏🙏
عزيزم من اونجا نرفتم ولي در حال حاضر بهترين بيمارستانه و البته گرونترين بيمارستان😐 البته بيمه تكمي ...

بهترین از نظر امکانات ولی از نظر تخصص و کادر بهترین نیست مدیریت ضعیفی داره اینو ی پزشک میگه.ولی بیمارستان زهرای مرضیه قعلا از نظر تخصصی و کادر مجرب بهترینه

2706