2737
2734
عنوان

چطوری ازدواج با دوست پسرم رو به تعویق بندازم؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 628 بازدید | 66 پست
چرا؟اگه تجربه ای دارین حتما بگین خیلی دوست دارم از تجربیاتتون استفاده کنم    

شوهر من خیلی عاشقم بود من دوست داشتم آشناییمون طول بکشه اولش اون همه شرط های منو قبول کرده بود همه کار حاضر بود بکنه برام ! بعد من گفتم فعلا عقد نه تا یکسال طول کشید سرد شد ! بعد من هی می گفتم بیا تکلیفمو روشن کن خیلی حس بدی بود مجبور شدم از همه خواسته هام کوتاه بیام متاسفانه ! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسی که جلو نمی یاد و بهونه می یاره مطمئن باش شک داره به ازدواج با تو مواظب باش 

ن گلم مقصرخانوادشن وگرنه خودش توخانوادم فامیل رفت وامد داره باباش ادمغازه ببرونش کرد کلی بهانه میارن

2728
نغمه جان28 سالشه بخطر درس و کار تا حالا نرفته و میگه تا 1 سال پیش که قصد ازدواج نداشته ام حاضر نبوده ...

عزیزم واسه شما واقعا سخت میشه شرایط چون باید دوسال صبر کنید،البته تو این دو سال میتونید در کنار عشقتون به درستون ادامه بدید و به اهدافتون هم برسید،به نظرم اگر قصد دارن بیان با خانواده آشنا بشن  بذار بیان،اگر اوکی بودن و نظر خانوادت هم مثبت بود بگو دو سال زمان سربازی واسه آشناییمون باشه،همون نامزدی غیر رسمی بدون صیغه.... 

تا تو این مدت هم شما به چیزایی که توی ذهنته برسی و اون آقا انگیزه داشته باشه خدمت بره و با آمادگی بیاد خاستگاری رسمی،

نغمه جان28 سالشه بخطر درس و کار تا حالا نرفته و میگه تا 1 سال پیش که قصد ازدواج نداشته ام حاضر نبوده ...

بنظرم من مسیله ازدواج و اهداف کاری و تحصیلی دو تا مسیله موازی هستند .

شما واقعا اگه بری رسیدن به اهدافت مصر باشی بهش میرسی . فکر می کنی ارشد بگیری به تمام اهدافت رسیدی؟ تازه باید دنبال شغل مناسب باشی و ترفیع گرفتن و... آزمون دکترا هست و پروسه دکترا و...  یعنی تا 40 سالگی همچنان باید تلاش کنی که هر روز این تلاش سخت تر میشه.

بنظرم الان زمان خوبیه دوره ارشد سبکتره و البته فاز ازدواج با دوستی خیلی خیلی متفاوته و تو دوره ارشد اگه مواظب باشی بچه دار نشی هم میتونی رابطه رو مدیریت کنی و هم ارشد رو بگیری و دو سال بعد رابطه به ثبات نسبی رسیده و تو با ارامش بیشتر میتونی به دکترا فکر کنی .. سنت ات هم هنوز جا داره که بچه دار نشی .

اگه بداری برای دو سال دیگه همه چیز فشرده تر میشه بنظزم من و فشار بیشتری بهت میاد