2726

سلام دوستان 

من دختری23 ساله هستم از اول اهل درس و مشق بودم و مظهر خرخونی تو فامیل  از اول و حتی تو دوران کارشناسی  به هر کسی که سمتم میومد جواب سربالا میدادم و اصلا اهل دوستی نبودم از ازدواج و دوستی بشدت بدم میومد و از اونایی بودم که قرار بود بعد30سالگی تاااازه به فکر ازدواج بیفتم بلافاصله بعد کارشناسی از ارشدقبول شدم و یه کار کوچیک پیدا کردم اونجا با یکی از همکارا آشناشدم پسر خیلی خوب و کاری ای هس خونه و امکانات اولیه داره وضع خانواده شون خوبه ولی سربازی نرفته 1 ساله که با هم دوستیم و اون به شدت مایل به ازدواجه خانواده هامون در جریانن میخاد قبل سربازیش نامزد بشه میگه تا مطمئن نشم نمیرم سربازی ولی من میخوام بعد تموم شدن ارشدم ازدواج کنم  و زیر بار مسئولیتهاش برم حس میکنم الان خیلی زوده و واقعا بچه ام به هیچ بهونه ای ام راضی نمیشه به زور قبول کرده تا عید صبر کنه 

خواهش میکنم از تجربیات و راهکاراتون بگین اوناییکه دوستیهای طولانی داشتن چطور تونستن ازدواجو به تاخیر بندازن چیکار کردین که طرف راضی شده از اینکه دیرتر ازدواج کردین راضی هستین؟منتظر نظراتتون هستم دوستای گلم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من گريه كردم گفتم تازه ٢١ سالمه اصلا دوستيمونم كات ميكنم. اومد باز خواستگاري. نميشه كاريش كرد عزيزم 😂😂😂

البته الان ٢٤ سالمه 😃 ولي همون سال نامزد كردم و ازدواج 😏

خدايا مرسي ❤️
2728

منم مجبور شدم نامزد کنم تازه رفتم تو ۱۸ سال 

دلم میخواد ب هم بزنم با اینکه دوسش دارم 

منم قبلن چشام سگ داشت🙂🙂 اما ب مرور رفت تو اخلاقم😑😑😑😂😂😂😂میون جوشام یه دونه صورت زده که اونم تا چند وقت دیگه از بین میره 😕😕😕😕_به نظر من عشق از غرور بالاتر هستش مثلا خود من بار ها شده که بخاطر عشقی که به لواشک داشتم غرورمو زیر پا گذاشتم و گفتم تو رو خدا یه تیکه شم به من بدید        _تمام قند های توی دلم را آب کردم ... برای تویی که چایت را همیشه تلخ میخوری ... خاک بر سرت😑😑     کوتاه ترین جمله ی جهان مربوط به کرمانیاس:(قَ هَ)=(آیا در خانه قند هست)😂😂😂😂😂                        _آدما کلن چهار دسته ان :یا مَمَدن یا فاطمه یا زهران یا علی بقیه دوستای اینان😅😅😅😅😅😅😅 (توی نی نی سایت یاد گرفتم که هر کسی هر جور دلش میخواد قضاوت میکنه و هر حرفی که دلش میخواد میزنه دوست عزیزم اگه نظرت مخالف منه ریپلی نکن سعی میکنم جوابتو ندم اما اگه رو اعصاب راه بری قول نمیدم که .... 🙂) دوستتون دارم😊❤🌹

من دوست داشتم زودتر ازدواج كنيم ولي همسرم به خاطر قبولي دكتري به تعويق انداخت، هنوز هم سربازي نرفته البته

قاطع باش بگو بايد ارشدمو دفاع كنم و كنكور دكتري بدم بعد چون براي زندگيم هدف دارم و ازدواج تنها هدف من نيست

خب سربازی ایشون دو سال طول میکشه و ارشد شما هم همینطور 

اگر واقعا پسر معقول و مناسبیه و به هم علاقه دارید و شرایط جور هست نامزد کنید اما عقد و ازدواج رو بزارید برای دو سال دیگه

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   

بچه ک نیستی 

ولی اگه خودت و نظراتت  براش اهمیت داشته باشین کافیه دلیل واقعیتو بهش بگی تا اونم قبول کنه.

ضمنا اگه با ازدواج باهاش مخالفتی نداری خو میتونه نشون بیاره و حتی صیغه محرمیت بیاره تا مطمین بشه مال خودش شدی

جوری میگی من بچم و خیلی زوده

من ۱۷سالمه ۶ماهه عقدم

بازم میگم دیرازدواج کردم😐

بچه که بودم یه دوست داشتم مامانش نمیزاشت بامن بگرده چون لاک میزدم حالااون با دوست پسرش میره شمال من هنوز لاک میزنم😐
2706