2726

اونقدر التماس کردم دعا کردم پیش خدا اماماش همه و همه ولی انگار نه انگار ، اصلا انگار نه خدایی هست نه امام حسینی نه هیچ کسی ، تو رو خدا دعام کنین ناامیدم نکنن نزارن کفر بگم دیگه دلم حتی نماز خوندنم نمیره

من خوشبخت میشم چون به قدرت خدا اعتماد دارم😍😍😉😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

میدونی ؟

خواهرانه بگم ؛

گاهی وقتا 

این اصرار کردن های زیادمون ، واقعا ب صلاح مون نیست!!!

عاقبت نداره .....

نکنه خدا بهمون بده  ولی بعدش پشیمون شیم ....

ب جاش ؛ تلاشمونو بکنیم و از خدا بخوایم ؛ هر چی صلاح مون اتفاق بیوفته .....

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

فک میکنی با گفتن این چیزا خدا رو در میابی؟؟شاید داری امتحان میشی بنده خدا متاسفم برات

💙 فقط کافیه به خودت و داشته هات و انچه که خواهد رسید باور داشته باشی اونوقت میبینی چیزی نمونده تا بدستش بیاری 💙💪
فک میکنی با گفتن این چیزا خدا رو در میابی؟؟شاید داری امتحان میشی بنده خدا متاسفم برات

بسه امتحان شدم ازش کمک خواستم گفتم حودت رو به منم یه بار نشون بده۳۰ سال بسه بدبختی ولی انگار من بنده اش نیستم ، تو هم متاسف باش برام من اب از سرم گذشته

میدونی ؟ خواهرانه بگم ؛ گاهی وقتا  این اصرار کردن های زیادمون ، واقعا ب صلاح مون نیست!!! عا ...

چرا اون که به هر چیزی تواناست چرا اونو به صلاحم نمیکنه قدرتش رو داره ،

بسه امتحان شدم ازش کمک خواستم گفتم حودت رو به منم یه بار نشون بده۳۰ سال بسه بدبختی ولی انگار من بنده ...

انسانها امتحان ميشن اما يكبار يا دوبار نه تمام عمر اگه همش ناراحتي و بدبياري داري تو زندگيت اين امتحان خداوندي نيست اين نتيجه فركانسها و افكار خودته از اينكه از خدا نااميد شدي يا حتي شك كردي نترس چون يكي از راههاي رسيدن به يقين شك كردن هست 

من هیچ حاجتی ندارم دیگه چون هرچی خواستم حتی کوچکترین چیز هم خواستم از خدا بر عکسش شده

خیلییییی خسته ام از زندگیم 

دلم خیلی پره 😭😭😭😭

آیلینم هر لحظه به یادتم💔عشقم دوقلوهام👯
من هیچ حاجتی ندارم دیگه چون هرچی خواستم حتی کوچکترین چیز هم خواستم از خدا بر عکسش شده  خیلیییی ...

من تو این ۳۰ سال هیچی برا خودم ازش نخواستم و تحمل کردم فقط ولی الان یه ساله برا خودم میخوام اونم نمیده دیگه ازش داذم ناامید میشم

2706