عنوان

آدم باید بالاخره بگه یا نگه

151 بازدید | 7 پست

مثلا یه نفر یه حرفی میزنه به نظرت دروغه

و شاخداره

یا اینکه داره یه برخورد بدی نشون میده

آدم جواب بده میشه سعه صدر نداشتن

جواب نده میشه خودتو بلانسبتت به خریت زدن

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

میشه سکوت کرد و 

خودمونو ب کاری مشغول کنیم 

ک طرف متوجه بشه ک 

ب صحبت هاش توجه نمی کنیم و باورش نمی کنیم ...

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

من جواب نمیدم هیچوقت فوقش یه لبخند مرموز میزنم

یچا ک خودش دروغشو لو داد یه پوزخند بش میزنم 

تدریس خصوصی دروس راهنمایی و ابتدایی در شیراز.ساخت انواع پاورپوینت در رشته های مختلف تایپ فرمول،رسم شکل و نمودار با بهترین قیمت.دانشجوی مهندسی دانشگاه دولتی شیراز 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
جواب ندي بهتره مكگيل نازم چون بعدش اينجور ادمها اصولا كينه ميكنند و ضربه هاي بدي ميزنند 

خودمم همین احساسو میکنم

چون تو اسلام هم گفتن حرف نزنید ولی نگفتن با بی تفاوتی عکس العمل نشون ندید

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
میشه سکوت کرد و  خودمونو ب کاری مشغول کنیم  ک طرف متوجه بشه ک  ب صحبت هاش توجه نمی ...

توی مجازی هم ادمهای اینجوری تو دنیای واقعی کسی پیدا میشه با رفتار بهشون نشون بده

خودمم همین احساسو میکنم چون تو اسلام هم گفتن حرف نزنید ولی نگفتن با بی تفاوتی عکس العمل نشون ندید

اگه دستش ازت كوتاهه و نميتونه ضربه بت بزنه جواب بده ولي اگر مثلا كاري چيزي از دستش برمياد يا ضربه بزنه نه مراقب باش واي من از اينجور افراد خيلي فراري هستم دوستم ميدونستي يه نوع بيماري روانيه خدا شفاشون بده

ماشاء الله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.