2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو ابن سینا واسه سقط مکرر عالیه یه کاربر مانترا هم هست اطلاعات خوبی داره درباره سقط مکرر

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
2731
علائمت چی بود عزیزم. 

سقط فراموش شده بود و هیییییییییییچ علامتی نداشتم. البته من که لکه بینی نداشتم برای اولین بار در حمام دیدم چند قطره خون ازم اومد و برای چکاب و خیال راحت شدنم رفتم سونو که گفتن ....................

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
این بعد از سه تا سقط بود

اگه تهران هستید، از دکترت نامه بگیر و برو پیش خانم دکتر حنطوش زاده، برای سقط و نگهداری بچه ها در بارداری پر ریسک مهارت خوبی داره. هر چند خیلی شلوغ، اما من خودم برای چکاب رفتم و خدا رو شکر مشکلی نبود

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
2738
سقط فراموش شده بود و هیییییییییییچ علامتی نداشتم. البته من که لکه بینی نداشتم برای اولین بار در حمام ...

من حالت تهوع دارم میارم بالا هرچی میخورم زرداب هم میارم بالا

من حالت تهوع دارم میارم بالا هرچی میخورم زرداب هم میارم بالا

به پزشکتون اطلاع بدید حتما، اگه دفع نکردید حواستون باشه، جایی از بدن الکی کبود کنه باید برید بیمارستان. در ضمن فشارتون هم باید چک بشه. امیدوارم زودتر بهبودی حاصل بشه. سقطتتون کامل شد؟ دفعش کردید؟

به پزشکتون اطلاع بدید حتما، اگه دفع نکردید حواستون باشه، جایی از بدن الکی کبود کنه باید برید بیمارست ...

اصلا انوز سقط نشده. لکه بینی ندارم. دکتر سونو گفت سقط میشه. ولی هنو نشده. منم گفتم یه هفته دیگه برم سونو الکی سقط نکنم شاید اشتباه کرده 

متاسفم عزیزم. منم این تجربه رو داشتم، در هفته ده گفتن قلبش نمیزنه و رشدش متوقف شده. امیدوارم به راحت ...

سلام منم شرایط شما رو داشتم، شما دلیل سقطتتون مشخص شده؟ 

دوباره باردار شدید؟ 

شنیدم اونایی که بعد از سونو قلب رشد جنین شون متوقف میشه به خاطر غلظت خونه، درسته؟ 

2706