2726
عنوان

حال بد من ....

79 بازدید | 6 پست

سلام 

من دیروز اولین روز پری بود برام بقدری درد داشتم که برام غیرقابل تحمل بود وامروز هم که روز دوممه به شدت بیحالمو درد دارم خونریزیمم کم نیست این دردها بیشتر زیر دلم هستو زانوهام،کسی هست مثل من این اوضاع براش بگذره اصلا ناشی از چی میتونه باشه این دردها من اصلا تو دوران مجردیم درد پری نداشتم اما الان امانمو بریدن دردهام

ته انداز تابستانم  

عجالتا کیسه آب گرم بذارید و یه مسکن بخورید 

تا آروم شید

پسته و بادوم هم بخورید قوت بگیرید

سردیجاتم نخورید 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عجالتا کیسه آب گرم بذارید و یه مسکن بخورید  تا آروم شید پسته و بادوم هم بخورید قوت بگیرید سر ...

خیلی رعایت میکنم رژیم گرمو سردو و کلا سردیجاتو ممنوع کردم اما این دردها هرماه بدتر میشه

ته انداز تابستانم  
خیلی رعایت میکنم رژیم گرمو سردو و کلا سردیجاتو ممنوع کردم اما این دردها هرماه بدتر میشه

پس یه دکتر برید ک خیالتونم راحت شه 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....