2737
2734

دقیقا من و یاد سه سال پیش خودم انداختی منم رو همه چیزم حساس بود دوستام و تیپ زدنم البته ک اون هم حق داشت چون کارام درس نبود ماهم دعوا کردیم اون رفت سه ماه جهنمی و تحمل کردم ولی این مدت به حرفاش فک کردم خوومو اصلاح کردم ن بهش زنگ زدم ن کاریش داشتم  فقط از خدا خواستمش خدا هم جوابمو داد..براش مهمی ک باهات دعوا کرده مطمعن باش برمیگرده 

برا حل مشکلم میشه یه صلوات برام بفرستید🙏
خیلی قاطی کرد اصن 😲😢😢😢 سرم شدیدا درد میکنه میدونی اخه اون رو بیرون رفتنم مخصوصا با دوستام حساس م ...

عزیزم باور کن خودش میاد طرفت من عشقم به خاطر اینکه گوشیم مشغول بود همین کارهارو میکرد میگفت معلوم نیست با کدوم پسری حرف میزنی دیگه برام مهم نیستی برو با همه پسر ها باش من دیگه نمیخوامت بعد چند روز به منت کشی افتاده بود من دارم بهت میگم میاد باور کن میاد گلم تو فقط یکم تحمل کن منم این حالت هاتو با گوشت و خونم حس کردم میدونم سخته ولی اون مگه میتونه عشقشو فراموش کنه مگه به همین راحتیه گلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم باور کن خودش میاد طرفت من عشقم به خاطر اینکه گوشیم مشغول بود همین کارهارو میکرد میگفت معلوم نی ...

میدونی با حرفاش دلمو خیلی شیکوند انگار الان تو جهنمم دارن اتیشم میزنن قلبم خون ب خون کشیده شده 😢😢😢💔

2731
دقیقا من و یاد سه سال پیش خودم انداختی منم رو همه چیزم حساس بود دوستام و تیپ زدنم البته ک اون هم حق ...

میدونی چی گفت گفت مهم نیسی اهمیتی نداری اگه مهم بودی قلم پاتو خورد میکردم 😢😢😢😢گفت امیدوارم راحت فراموشم کنی حالم بدع خدا😢😢😢😢💔

میدونی چی گفت گفت مهم نیسی اهمیتی نداری اگه مهم بودی قلم پاتو خورد میکردم 😢😢😢😢گفت امیدوارم راحت ...

به نظرم رفتار تو غلط بوده احتمالا خیلی بهت تذکر داده ولی تو باز تکرار کردی..من وقتی ک ااونموقع رفت بهم گفت بخاطر خودت میرم تو نمیتونی با رفتارای من بسازی تو این سبک زندگیتو دوس داری

به نظرم رفتار تو غلط بوده احتمالا خیلی بهت تذکر داده ولی تو باز تکرار کردی..من وقتی ک ااونموقع رفت ب ...

اره تقصیر من بود بهم گفت تو نمیتونی بفهمی من چی میگم 😢😢😢😢 معذرت خاهیم کردم ولی فایده ای نداشت 💔💔💔💔

اره تقصیر من بود بهم گفت تو نمیتونی بفهمی من چی میگم 😢😢😢😢 معذرت خاهیم کردم ولی فایده ای نداشت 💔 ...

اگه به دوس داشتنش مطمعنی برمیگردی..ولی تو سعی کن ک رفتارتو درس کنی ن اونجوری ک اون میخواد اون جوری ک خودت میدونی درسته

2738
خیلی قاطی کرد اصن 😲😢😢😢 سرم شدیدا درد میکنه میدونی اخه اون رو بیرون رفتنم مخصوصا با دوستام حساس م ...

چند سالته چند سالشه 

مثلا عشق منم همینجوری بود از بس گیر داد و بد اخلاق بود خودم گفتم تو رو ب خیر و مارو ب سلامت

پسره انگار بچه بود اصلا عصبیم میکرد 

هی ارایش نکن هی اینجا نرو اونجا نرو اینو نپوش اونو سرت نکن پدرمو در اورد حالا من خودم کلا وضع پوششم خوبه این جوگیر شده بود بعد دو سال ب این نتیجه رسیدم لیاقت منو نداره

به نظرم رفتار تو غلط بوده احتمالا خیلی بهت تذکر داده ولی تو باز تکرار کردی..من وقتی ک ااونموقع رفت ب ...

حرف اشتباهه عزیزم.تذکر هم بده مگه دختر ادم نیس بره بیرون 

گناه کردیم دختریم؟

من بابام اجازه میداد بعد پسره میگفت نه نرو هی گفتم چشم ولی ادم تا ی جایی تحمل داره

اره خیلی جزئی ولی خیلی حساس میدونستمو اینجوری کردم 😢😢💔

اشکال نداره ...برگشت دیگ اذیت نکن

الهی فرمون زندگی مو دادم ب دستت ...تو برام بساز تو بسازی قشنگتره   خدایا خودت مواظب پسرام و همسرم باش😍😘
2706