2737
2734

سیکل انتقال چه جوریه؟

یعنی از روز چندم پریود دارو میدن و چندم پریودی انتقال میدن؟

من دو ماه پیش  پانکچر شدم دکتر گفت دو ماه دیگه طی سه روز اول پریودت بیا

من امروز سوم پریودمه اما مطب دکتر تا پس فردا تعطیله

میخوام بدونم پنجم پریود که برم وارد سیکل انتقال میشم یا باید بره برا ماه بعد؟

خدایا ممنونم بابت لبخندی که دوباره به لبم نشست.عیدی  عید غدیرم ،خوش اومدی روشنی قلبم.
ار روز دوم يا سوم پريودي داروهاي افزايش ضخامت آندومتر رحم شروع ميشه

وای حیف شد.پس باید برسه برا ماه بعد.

کلافه شدم دیگه شانس ندارم.برا پانکچر هایپر شدم دو ماه عقب افتادم.حالا هم اینجوری یک ماه

خدایا ممنونم بابت لبخندی که دوباره به لبم نشست.عیدی  عید غدیرم ،خوش اومدی روشنی قلبم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میکرو وای وی اف یکیه  مگه منم میخوام انجام بدم من دوماه وقت ای وی اف دارم چند درصد احتمال باردا ...

تفاوتش تو نحوه ی لقاح هست.

در هر دو روش اسپرم و تخمک در محیط خارج از بدن لقاح پیدا میکنن

اما در روش ای وی اف اسپرم رو میریزن رو تخمک و میزارن خودشون لقاح پیدا کنن اما در روش میکرو اسپرم رو با ابزار خاص وارد تخمک میکنن.

کلا به همه میگن 25درصد

تفاوتش تو نحوه ی لقاح هست. در هر دو روش اسپرم و تخمک در محیط خارج از بدن لقاح پیدا میکنن اما در رو ...

.وای شوهر من مشکل تمرکت اسپرم داره خودمم تنبلیردارم یعنی ممکنه جواب نده

خدایا شکرت بابت هدیه ات . 

من ی بار ای یو ای انجام دادم منفی شد .دکترم گفت باز ای یو ای کن خودم نخواستم چون هزینه بیخود میکردم .جواب نمیداد گفتم میخوای ای وی اف انجام بدم  انشالا که جواب بده مال هردومون .من واقعن چهار سال منتظرم 

خدایا شکرت بابت هدیه ات . 
.وای شوهر من مشکل تمرکت اسپرم داره خودمم تنبلیردارم یعنی ممکنه جواب نده

آره  از اون لحاظ خیالت راحت.تو این روش دیگه نیازی به تحرک اسپرم نیست. اگه تخمک و اسپرم داشته باشی تولید جنین صد در صده

اون مرحله اخر جایگزینی رو میگن 25درصد.

2738
من ی بار ای یو ای انجام دادم منفی شد .دکترم گفت باز ای یو ای کن خودم نخواستم چون هزینه بیخود میکردم ...

انشاالله خیر باشه