2726

سلام .میخوام برم ریمل خوب عالی با مشخصات بالا چی استفاده میکنید .اصلی باشه

اسم قاشق را گذاشتی قطار....هواپیما....کشتی تا یک لقمه بیشتر بخورم! یادت هست مادر؟ شدی خلبان، ملوان، لوکوموتیوران ....، میگفتی بخور تا بزرگ بشی، آقا شیره بشی!.... و من عادت کردم که هر چیزی را بدون اینکه دوست داشته باشم قورت بدهم حتی بغض های نترکیده ام را.......... عاشقتم مامان

نیترو

از صمیم قلب خودمو دوست دارم   و با افتخار میگم هیچکس (هـیـچـکـس) ارزش نداره بخاطرش خودمو ناراحت کنم :)  اینو بدونید تنها کسی که مسئول شاد کردن شماست خودتونید   معلم  زبان شدنم مبارک  
نیترو

ضد آبه حجم دهنده و خیییلی با کیفیت 14 تومن خریدم یکماه پیش

از صمیم قلب خودمو دوست دارم   و با افتخار میگم هیچکس (هـیـچـکـس) ارزش نداره بخاطرش خودمو ناراحت کنم :)  اینو بدونید تنها کسی که مسئول شاد کردن شماست خودتونید   معلم  زبان شدنم مبارک  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من اولین بار که گرفتمش ۱۶بود حیف شد ینی خیلییییی خوب بود

من همیشه اترنتی میگیرم یه سری رفتم یه مغازه اسنس بهم معرفی کرد گفت با اترنتی تقریبا تو یه کیفیت هستن ولی اترنتی انقدر گرونه ولی این قیمتش خیلی مناسبتره که ۱۸ تومن بود منم وسوسه شدم گرفتم واقعا راضی بودم ازش حالا اونم به بقیه رسیده

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍
2706