2410
2553
عنوان

بارداری

162 بازدید | 20 پست

سلام من ۱۱ هفتمه و خیلی ویار دارم الان دو ماهه برنج و گوشت اصلا نتونستم بخورم شکمم اصلا بزرگ نشده خیلی نگران نینیمم نکنه اتفاقی براش بیوفته ، مشکل معده هم دارم و همش معده درد و سوزش دارم

میشه برای سلامتیه دخترم یه صلوات بفرستین  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
بچه تا هفته 12 تو لگنه. چه جوری شکمت بزرگ بشه؟ 

همه میگن اصلا معلوم نیست آخه من از اول شکمم تخت بود ، ولی خواهرشوهرم تو ۱۱ هفته شکم داشت

جنین از سه ماهه  دوم و مخصوصا سوم وزن میگیرن و بزرگ  میشه

چند روز دیگه میخوام برم سونو قربالگری مرحله اول ب نظرتون تو هفته چندم جنسیتش معلوم میشه؟

2714
همه میگن اصلا معلوم نیست آخه من از اول شکمم تخت بود ، ولی خواهرشوهرم تو ۱۱ هفته شکم داشت

خواهر شوهرت چیکار داره به شما؟ اونا اول حاملگی نفخه نه بچه. تا آخر حاملگی خودتو با هیچکسی مقایسه نکن

قربون بودنت برم پسرم... 
چند روز دیگه میخوام برم سونو قربالگری مرحله اول ب نظرتون تو هفته چندم جنسیتش معلوم میشه؟

هفته ی شانزدهم  به بعد  البته اگر بهت گفت  آب زیاد بخور تا میتونی بخور موقع سو نو 

خواهر شوهرت چیکار داره به شما؟ اونا اول حاملگی نفخه نه بچه. تا آخر حاملگی خودتو با هیچکسی مقایسه نکن

من مقایسه نمیکنم ولی اطرافیان هی میگن ، البته اون از اول شکم داشت برا همین فک میکنم خیلی معلوم بود

هفته ی شانزدهم  به بعد  البته اگر بهت گفت  آب زیاد بخور تا میتونی بخور موقع سو نو&nbs ...

در طی روز خیلی تشنم میشه و دهنم خشکه علتش چیه ، هرچقد هم آب یا آبمیوه میخورم برطرف نمیشه

اصلا من علاقه ای ب بزرگ شدن شکم ندارم چون خودم لاغرم ب نظرم زشت میشم ولی این اطرافیان خیلی رو اعصابم ...

من الان چهار ماهم  تموم  شده  شکمم بزرگ  نشده همسایه ها اصلا نمیدونن حتا من دنبال بچه ی دوسالممم بدو بدو میکنم  و باهاش بازی میکنم 

من الان چهار ماهم  تموم  شده  شکمم بزرگ  نشده همسایه ها اصلا نمیدونن حتا من دنبا ...

من چون یه سقط داشتم خیلی نگرانم کمبود وزن هم دارم هیچی هم نمیتونم بخورم  

2706