عنوان

مصرف زیاد مولتی ویتامین

2804 بازدید | 16 پست

سلام خانومای گل

خانوما من هم مولتی ویتامینی ک دکتر داده میخورم هم ی مولتی  شوهرم گرفته اسمشfemibionاونم بعد ناهار میخورم هم روزی دوبارلیدی میل

میخواستم بپرسم کسی میدونه بد نیست برای بچه این همه چیز میز؟ یک ماه دیگه زایمانمه

همون فمیبیون کافیه،مولتی ویتامینونخور

فمیبیونـ تموم شد مولتی روبخور

برامنم دکترفمیبیون نوشته بودپیدانکردم مجبورشدم پریناتال بگیرم

دلبندم بندبند دلت را به خدایی بسپارکه بیشترازمن هوایت رادارد...💖خداجونم شکرت💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اخه وزن بچم کمه برای همین میخورم ینی فمیبیون خوبه مولتیش؟ 

فمیبیون ازهمه مولتی ویتامین هابهتره👌مگه چندهفتته بچت وزنش چقده؟لیدی میل براوزن گیری کافیه تازه اونم اگه دکترگفت بخور

هیچوقت دو تا مولتی رو با هم نخور بعدم مولتی زیاد برای کبد ضرر داره

باشه عزیزم همون فمیبیون رو میخورم تموم شد اون مولتی رو

زیادم نخوردم فقط دوروز بود ک هم مولتی میخوردم هم اون یکی دیگه رو

فمیبیون ازهمه مولتی ویتامین هابهتره👌مگه چندهفتته بچت وزنش چقده؟لیدی میل براوزن گیری کافیه تازه اونم ...

من بچه اولم توی29هفته2100بود و 37ک بدنیا اومد3650بود اما این بچم توی 33هفته2200بود دکتر سونو هم گفت تا بدنیا بیاد میشه3کیلو میخوام وزنش بالای3500بشه اخه بچه های درشت خیلی نگه داریشون راحتتره اینو ب چشمم دیدم

همونی که دکتر داده بخور مگه باردار نیستی ؟ 

باید تو بارداری به هر چیزی که میخوری دقت کنی چه برسه به دارو 

وزن بچه مگه چقدره تازه بچه ریز زوتر توپلی میشه معمولا به دنیا امدنی ام زایمان بهتر میشه 

همونی که دکتر داده بخور مگه باردار نیستی ؟  باید تو بارداری به هر چیزی که میخوری دقت کنی چه بر ...

زایمانم سزاینه ازون بابت خیالم راحته

اخه خواهرشوهرم دوماه ازمن زودتر زایمان کرده بود بچش3کیلوبودخیلی ضعیف بود بااینکه از بچه من دوماه بزرگتر بود زود زود مریض میشد خیلیم نگه داریش تو بغل سخت بود برای همین میگم بچه درشت خوبه اونم منکه بچه هام زود ب دندون میفتن و مریض میشن

زایمانم سزاینه ازون بابت خیالم راحته اخه خواهرشوهرم دوماه ازمن زودتر زایمان کرده بود بچش3کیلوبودخیل ...

بچه اولم چهار ماهگی2تا دندون در اورد وزنش هفت کیلونیم بود تو چهارماهگی ب ارض یک ماه شد 6کیلو بس اسهال میشد گلاب برتون خب اگه این ی بچه ریز میشدکه هیچی ازش نمیموند

زایمانم سزاینه ازون بابت خیالم راحته اخه خواهرشوهرم دوماه ازمن زودتر زایمان کرده بود بچش3کیلوبودخیل ...

فقط باید خوب شیرش بدی خودت موقع شیر دهی چیزای مقوی بخور تا شیرت مقوی بشه هر بچه ایم یه جوره نمیتونی بگه چون اون با وزن کم به دنیا امد زیاد مریض میشه پس بچه من ام اینجوریه 

دوتا برادر تو بزرگ شدنشون زمین تا آسمون با هم فرق دارن چه برسه به بقیه 

میوه زیاد بخور و سبزی جاتی که ویتامین سی دارن مثل فلفل دلمه ای تو شیر دهی معمولا بچه ها نفخ دارن نمیتونی بخوری مقاومت بدن و زیاد میکنه 

من بچه اولم توی29هفته2100بود و 37ک بدنیا اومد3650بود اما این بچم توی 33هفته2200بود دکتر سونو هم گفت ...

ماشالله وزنش خیلی خوبه که دختر،،تومنم نگران کردی   برامن تو۲۹هفته یک و۶۰۰بود!!!براتو۳۳هفته عالی بوده👌دکتراشتباه گفته،بچه ازهفتهی ۳۳به بعدهفته ای۲۰۰گرم اضافه میکنه خودت حساب کن همون سه ونیم کیلومیشه،،،،

بچه اولم موقع تولد۴کیلو۳۰۰بود

فکرکنم این ریزتره

2706