2733
2734

سلام دوستان كسي بوده كه جواب تست پرسرعت آمينوسنتزش مثبت باشه اما كشت دوهفته اس بعديش كه جوابش مياد گفته باشن بچه مشكلي نداره؟البته ميدونم احتمالش كمه . كيا مجبور به سقط شدن بالاي ١٦هفته ؟؟؟ميشه از تجربه سقطتون بگيد

خدايا هر كي به هر چي ميخواد برسه

دوست من اول بهش گفتن مشکوکه بعد گفتن سالمه نمیدونم تست اول بود یا دوم یا چجوری بود اصلا دیگه

جان منی از این عزیزتر نمی شودجان منی و خوش به حالت که مادرت تو را مثل گوش ماهی هایی که خودش کنار دریاکشف کرده دوست داردبرایت یک مشت بوسه میفرستم باز هم هست از این بوسه های عاشقانه برایت زیاد کنار گذاشته ام تو فقط بیا بیا و مرا شادترین و عاشقترین مادر دنیا ببین
دوست من اول بهش گفتن مشکوکه بعد گفتن سالمه نمیدونم تست اول بود یا دوم یا چجوری بود اصلا دیگه

امينو سنتز بود عزيزم يا غربالگري؟؟؟من منظورم امينو سنتز هست اخه امينو هم دوتا جواب ميدن يكي شفاهي يكي كتبي 

خدايا هر كي به هر چي ميخواد برسه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چکار کردی بالاخره عزیزم؟ من دو ماه پیش مجبور شدم سقط کنم، تجربه سختی بود ولی گذشت، متاسفانه من بعدش دچار افسردگی شدم، اگر مجبور به سقط شدی بعدش خیلی مراقب خودت باش،سعی کن تا مدتی تنها نباشی و ورزش و کتاب خوب و دوستای خوب رو هم تو برنامه ات بذار

2731

سلام عزیزم، منم مثل شما شدم و دارم جنینِ  ۱۴ هفتمو سقط می‌کنم، شما دوباره باردار شودین؟ حال نی‌نی خوبه خوبه؟ شما چند سالتونه؟ ممنون میشم بهم بگین

بماند كه گاهي اميدي به اين زندگي نيست, بماند كه لبخندو ارامشم دائمي نيست..