2737
2734
عنوان

چه کار کنم؟

290 بازدید | 18 پست

سلام دوستان خوب من 

دوستان لطفا کمکم کنید کسی رو دوست دارم اما نمیتونم بهش بفهمونم در واقع نمیدونم چطوری بهش بفهمونم که دوسش دارم استادمه و اینکه مجرده و مطمئنم که کسی توی زندگیش نیست قبلا چند بار به طور غیر مستقیم چیز هایی گفتن اما متاسفانه من بعد از اون زمان فهمیدم چون خیلی جلوی ایشون استرس دارم و برای همینم متوجه گفته هاشون نشدم حالا نمیدونم چکار کنم تا متوجه احساس من بشن😕

تعداد رای : 5
نظرسنجی
😊
4
80%
😊
1
20%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

😊

‏واسه یه چایی خور دمای هوا مسخره‌ترین چیز واسه سنجش چایی خوردن یا نخوردنشه، بابا تو اصلا بگو هوا 60درجه اس باید چایی باشه که آدم بخوره حال داشته باشه بلند شه کولرو روشن کنه یا ن؟؟بابام حالش خوبه میگه برو یه لیوان چای بریز الان میچسبه،مشکل پیش میاد میگه یه چای بریز ببینیم چه خاکی باید تو سرمون بریزیم، هیچ اتفاقی نیفتاده میگه دخترم سرپایی یه چای بریز، داره چای میخوره میگه حواستون به سماور باشه ابش خشک نشه، چاییش تموم میشه میگه اخیش چه چسبید یکی دیگم بریز 😩😩😩😩رها کن پدر من . یکی بیاد خونه ما خل میشه،صبحانه میخوریم چای میدیم بعدش،قبل ناهار چای میدیم،بعد ناهار چای میدیم،عصر چای میدیم،قبل شام چای میدیم،بعد شام چای میدیم،یکی هم قبل خواب میدیم مهمون حال کنه😁😁😁نصف شبم بیدار میشن برن دسشویی تو راه بابام از چاییی ک داره میخوره بهشون تعارف میکنه😎😅😁😁😁‏لنتی ترین و خطرناکترین نوع اعتیاد، اعتیاد به چاییه اینجوری که الان داریم از گرما کباب میشیم ولی لیوان چایی دستمونه🤩

چند سالتونه؟؟؟مطمئنید که عشق هست چون من یه مطلبی میخوندم راجع به افرادی که عاشق استاد و معلم هاشون میشن گرچه عاشق نمیشن بلکه شیفته منش و طرز فکر اون آدم در اون برهه از زمان میشن که میتونه گذرا باشه

عزیزم از من به تو نصیحت اگه کسی رو دوس داری حتما بهش بگو من این اشتباه رو کردم کسی رو که از بچگی دوسش داشتم هیچوقت بهش نگفتم و اونم ازدواج کرد و منم ازدواج کردم ولی همیشه ته دلم میگم ای کاش یه بار بهش میگفتم 

برو بهش بگووو

من گفتم الانم کنارم خوابیده داره با گوشیش بازی میکنه   هر از گاهی هم بهش قر میزنم بخواب صبح میخوای بری سر کار 

عزیزم زمان متوقف نمیشه دست به کار شو تا حسرت نشه برات .

چشم از پنجره بردار .منجی در آینه هست.
2738
راستش حس میکنم چون موقعیت اجتماعیشون از من بالاتره ممکنه برخورد مناسبی نداشته باشن🙂

خب نداشته باشن

عوضش تكليفت مشخص ميشه و از اين استرس و سردرگمى نجات پيدا مى كنى 

راستش حس میکنم چون موقعیت اجتماعیشون از من بالاتره ممکنه برخورد مناسبی نداشته باشن🙂

اشکال نداره فوقش بگه نه تو هم بگو خاک تو سرت بی لیاقت 

چشم از پنجره بردار .منجی در آینه هست.
2706