2726
عنوان

خانوما کسی هس مثل من باشه؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 204 بازدید | 25 پست
ممکنه دلیل رشد سریع موها و مقدار و ضخامتش به دلیل مشکلات هورمونی باشه پس بهتره به پزشک مراجعه کنید م ...

اره باید حتما دکتر برم

اطرافم ک ندیدم دختری مثل من اینقدر پرمو باشخ

خوشحالم ک همه منو به مهربونی میشناسن  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تا الان استفاده نکردم ولی دوستان می گفتن موم اندازی اوایلش درد داره بعدا که موها نازک میشه دردش کم میشه یجورایی عادی میشه برات 

اگه منونادیده بگیری... تبدیل به کسی میشم که مجبورباشی هرروزببینی...👊
لوازم ارايشي فروش ها دارن وكس يا موم سرد بگير تو خونه گرمش كن خودت اپيلاسيون كن درد كه داره ولى يكى ...

مرسی عزیزم

حتما میگیرم

ولی بیشتر دلیلشو میخام بدونم خیییلی کم دختر مثل خودم اینجوری پرمو دیدم

وحشتناکم ها

2728
مرسی عزیزم حتما میگیرم ولی بیشتر دلیلشو میخام بدونم خیییلی کم دختر مثل خودم اینجوری پرمو دیدم وحش ...

دختر خواهر من اینجوریه اولین بار که لخت دیدمش از ناراحتی تا چند روز اعصابم خورد بود ولی رفت دکتر گفت پلیکیستیک هست دارو استفاده میکنه و لیزر میره الان موهاش کمتر شدن حتی کمرش پر از مو بود عین مردها

دختر خواهر من اینجوریه اولین بار که لخت دیدمش از ناراحتی تا چند روز اعصابم خورد بود ولی رفت دکتر گفت ...

موهای منم مثل مرداس😢😢

اگه سابقه خانوادگی ندارین ...باید بررسی بشین پریود نامنظم یا موی زاید دور سینه یا چانه دارید احتمالا مشکل هورمونی دارید یا پلی کیستیک هستید ....روی شکم و پشتتون هم دارید و اینکه موی سرتون هم زیاده یا نه اگه که زیاد نیست باید برید دکتر

اگه سابقه خانوادگی ندارین ...باید بررسی بشین پریود نامنظم یا موی زاید دور سینه یا چانه دارید احتمالا ...

پدرم پر موهس

بله پریودم یه ماه در میونه

و صورتم پره مو

پدرم پر موهس بله پریودم یه ماه در میونه  و صورتم پره مو

پدر نه مثلا عمه کسی که زن باشه و پر مو

برو دکتر آرمایش مینویسه تازه نه برای پر مو بودنت اینکه پریودت نامنظمه مهم تره خیلیم ساده هست و مشکلت حل میشهانشالله