2733
2734
عنوان

چجوری به دختر۸ماهم شیرخشک بدم کنارشیرخودم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 123 بازدید | 21 پست
حالافردابلقطره چکون یاسرنگ امتحان میکنم باز.سعی خودم میکنم تابالاخره بگیره شیشه

از دختر من لجبازتر نیست مطمئن باش 

سعی اتو بکن فقط باید خیلی صبور باشی

خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت
بخداسویق هم میدم شیره هم توفرنیش میریزم هفته ای۳بارسوپ ماهیچه میدم شیره گوشت میدم ولی انگارنمیخوادت ...

اینا رو من پرسیدم گفتن ب بچم بدم.

به حباب نگران لب یک رود قسم، و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت،غصه هم میگذرد،آنچنانی که فقط خاطره ای خواهدماند..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیرنبیینن کسایی که نذاشتن ازاول کنارشیرخودم بهش شیرخشک بدم همش گفتن نده خرج بیخوده عادت میکنه

عزیزم شیرخشک ربطی به لاغری نداره پسرمنم اصلا شیرخشک نخورد ولی وزنش وهیکلش خوبه!!!

بعضی بچه ها ژنتیک لاغرن اگه وزنش رونموداره که مشکلی نداره الکی خودتو درگیر نکن!!! 

بخدا همون غذاهای کمکی می ارزن به صدتا شیرخشک!!!

خیرنبیینن کسایی که نذاشتن ازاول کنارشیرخودم بهش شیرخشک بدم همش گفتن نده خرج بیخوده عادت میکنه

شیر خشک فقط باعث پف کردن بچه میشه وگرنه هیییچ چیز بدرد بخوری نداره. نگه دارنده  و مواد شیمیایی داره ک پدر کبد و معده ی بچه رو درمیاره

به حباب نگران لب یک رود قسم، و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت،غصه هم میگذرد،آنچنانی که فقط خاطره ای خواهدماند..
2731

حلما جون منم مثل شما یه مدت درگیر این بودم که چرا دخترم لاغره ولی بعدش فهمیدم استخون بندیش مثل مادر شوهرم ریزه ست واسه اون اضافه وزنش به چشم نمیاد نگران نباش میگذره

تا حالا یه کتاب رو دوبار خوندی؟؟؟؟؟؟؟؟داستان تغییر کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شیر خشک‌ چرا؟؟ منکه اصلا قبولش ندارم. سویق بدین . اگه پیدا کردین شیر بز بدین عالیه.‌شیره انگور و سه ...

عزیزم شیر بز رو از چند وقتی میشه به نوزاد داد؟

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید ، زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشستl