2726
عنوان

تلگیر و قاروق چی یا گلوبندک

| مشاهده متن کامل بحث + 5158 بازدید | 33 پست

ما مشهدیا به اینا میگیم بندی نه واقعیت داره من دخترم هشت ماهش بود که بهش داشتم پرتقال می دادم یک هسته از داخل پرتقال جدا کردم وگذاشتم کنار که نخوره اما تا سرمو برگردونم ای دل غافل برداشت خورد بعد از یک هفته مریض سختی شد هرجا بردم دکتر خوب نشد تا این که بردم پیش یک خانمی که از اشناهامونم هست ودراورد متاسفانه این هسته رو تا الانم همیشه بند میشه وعادت کرده چون غذا رو خوب نمی جوه

توروخدا از اینکارا نکنین 

بدن انسان یه چیزی داره به اسم گلبول سفید که کارش مبارزه با هر چیز خارجی هست که وارد بدن بشه و هضم و جذب نشه 

بچه رو به راحتی دست هر کس ندین انقدر بدم میاد میگن توی دهن دماغش فوت کرد فلان کارو کرد یه خاکشیر به بچه بدین دو روز تب اشو کنترل کنین برطرف میشه 

بابا پلاستیک هم توی محیط زیست در نهایت تجزیه میشه دیگه پوست میوه که چیزی نیست

خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راسته عزیزم بعضیهاشون فوت میکنن توو بینی یا دهان 

توبینیش فوت کرد ولی سیب هسته دار دراورد .دخترم اصلا سیب نمیخوره.اصلا خیار بوی تازگیشو میداد ولی من دخترم دوماهه این عفونت تو بدنشه و تب داره

2728
من اعتقادی ندارم😀 آناتومی حنجره سوراخ یا جای پنهانی نداره‌ ،اصلا باورشون ندارم

توی چهار راه گلو

اون راهی ک از گلو ب بینی وصل میشه جا واسه بقایای کوچیک هست بنظرم

(    )
ما مشهدیا به اینا میگیم بندی نه واقعیت داره من دخترم هشت ماهش بود که بهش داشتم پرتقال می دادم یک هست ...

میترسم یه کاری کرده باشه که دخترم همیشه بیاریم پهلوش.اصلا خیلی ناراحتم که همچین حماقتی کردم.دارم دق میکنم

میترسم یه کاری کرده باشه که دخترم همیشه بیاریم پهلوش.اصلا خیلی ناراحتم که همچین حماقتی کردم.دارم دق ...

من که دخترم همش میبرم چون اگه نبرم عفونت میکنه گلوش وبعد تب می کنه وخیلی زیاد سرفه میکنه مثل روز اول البته جایی که من میبرم اگه بند نباشه میگه نیست جای مطمنی 

مال پسرم هسته پرتقال ي تيكه پياز كوچولو گير كرده بود كاملا خيس بود 

عزیزم بچم تو‌گلوش گیر کرده تو رو‌خدا اگر تهرانه ادرس بده

من که دخترم همش میبرم چون اگه نبرم عفونت میکنه گلوش وبعد تب می کنه وخیلی زیاد سرفه میکنه مثل روز اول ...

سلام خواهش میکنم ادرس بده

2706