2733
2739

سلام . بچم دوماه و نیمشه .فقط شیرخودمو میخوره . شیشه که به هیچ عنوان نمیگیره. با قاشق و قطره چکون به زور و به سختی ۱۰ سی سی بهش شیرخشک میدم که اونم اصلا نمیخوره گریه میکنه و سریع بالا میاره. رفلاکسم داره وزن نمیگیره. جدیدا احساس میکنم سیرنمیشه گرسنه س و زیاد گریه میکنه. اون که هیچی نمیخوره .. من چی بخورم که شیرم خیلی زیاد بشه؟؟ شما چی رو تجربه کردین که واقعا عالی بوده؟؟؟ تو نت سرچ کردم یه سری چیزا نوشته که به نظرم اونقدام که میگن شیرافزا نیس. این توضیحات رو دادم که یه چیز عالی و کارساز بهم معرفی کنین که واقعا روهمه معجزه میکنه و حسابی شیرو زیاد میکنه.ممنون میشم اگه تجربیاتتون رو بهم بگین

من خرما یا هندونه یا گوشت و ماکارونی میخورم خیلی شیرم زیاد میشه

البته اینم بگم 

تو این سن کلا بچه ها تازه دستهاشونو کشف میکنن خیلی میخورنشون

اگه ادرار و پی‌پی اش زیاده که شیرت اندازه اس شاید دلدرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی داره به بدنت

بعضیا برنج بخورن شیرشون زیاد میشه

بعصیا غذای ابگوشتی

جوشونده رازیانه شنیدم خوبه

تدریس خصوصی دروس راهنمایی و ابتدایی در شیراز.ساخت انواع پاورپوینت در رشته های مختلف تایپ فرمول،رسم شکل و نمودار با بهترین قیمت.دانشجوی مهندسی دانشگاه دولتی شیراز 
2728

من قرص شیرافزای گیاهی و پلوماش و آب هویج میخوردم. البته هیچی مثل قرص دومپریدون روی من اثر نداشت. ولی خب من توصیه نمیکنم به کسی. من از دکترم پرسیدم اجازه داد بهم بخورم. البته گفت چند بسته بخور. من یه عالمه تا حالا خوردم. 😩😩

2738

قرص متوکلوپرامید

کپسول شیر افزا

شیرافزای پاکتی دینه 

شیر

آبگوشت

ذرت

عرق شوید و عرق رازیانه بعد از هر وعده غذا

آب فراوان

برنج ایرانی به صورت کته ای...

چهار مغز (گردو.بادام.پسته.فندق)

چای تازه و کمرنگ

اینا تجربیات منه که واقعا ازش نتیجه گرفتم

من در کشوری زندگی میکنم که قانون فقط برای فقرا اجرا میشود.ثروتمندان گویی از اجرای قانون در امان هستند.

دکتر من می گفت ریفلاکس بچه در سن کم می تونه مال کمبود آهن باشه غیر از اون شاید به اون شیر خشک حساسیت داره شیر رو عوض کنید برای همین بالا میاره.

برای شیرت باید خوب غذا بخوری و رژیم نگیری مثلا ماهیچه بذار بپزه هم خودش هم آبش. آبمیوه هایی که نفخ نمیاره مثل آب هویج بخور یا سوپ مرغ یا پای مرغ بخور قطره شیرافزا هم هست .

بچه رو بیار روی سینه ات وقتی دهنش رو باز کرد با قطره چکان شیر خشک بده

من خرما یا هندونه یا گوشت و ماکارونی میخورم خیلی شیرم زیاد میشه البته اینم بگم  تو این سن کلا ...

آره دستاشو خیلی دهنش میکنه . ولی اکثرا بعدش سینه رو که دهنش میکنم میگیره . گرسنه هم هست 

دکتر من می گفت ریفلاکس بچه در سن کم می تونه مال کمبود آهن باشه غیر از اون شاید به اون شیر خشک حساسیت ...

خب آهن که تا ۶ ماهگی میگن ندین. سوپ نسبتا خوبه امتحان کردم. دو سه تا شیرخشک عوض کردم اصلا قبول نمیکنه نمیخوره

2706