2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چون برش داشته

از عمد توهین کرده که معروف بشه بعد به غلط کردم افتاده

خدایا ،ای کاش انقدر اب داشتم تا اتش جهنمت را با ان خاموش می کردم،و انقدر اتش داشتم که بهشت را با ان به اتش می کشیدم،تابندگانت تو را فقط به خاطر خودت دوست بدارند نه به خاطر بهشت و جهنمت🤗🤗🤗😍😍😍😍😍😚😚😚
2738

مگه تتلو هم آدمه که مهم باشه چی میگه🤔🤔🤔🤔🤔

چرا وقتی یکی تاپیک عکس میزنه میگه پست بعدی میزارم ولی پست بعد بازم پست میزاره صبر کنید داره میاد🤔یعنی چجوریه هم عکس داره میاد هم استارتر میتونه پست بزاره😯چرا تو تاپیکها میگید بچه ها پست نزارید پربازدید نشه😑پربازدید به معنی جلو رفتن صفحات نیست بخدا به تعداد بازدید😣اینجا کسی جرات نداره بگه دوست داره بچه اش پسر باشه باید حتما عشق دختر باشی وگرنه میجوَنِت😒چرا کاربرا یه عکس خیلی معمولی از خودشون میزارن همه میگن ماشالله برا خودت اسپند دود کن کلی قربون صدقه ش میرن درحالی که دیده شده عکس از آیشواریا گذاشتن میگن ایشش این چیه من ازاین خوشکلترم😯هیچوقت اینایی و که اسکرین شات از پیامهای شوهرشون میزارن که کلی قربون صدقه هم رفتن و درک نمیکنم یعنی واقعا چیزی به اسم حریم شخصی و خصوصی براشون تعریف نشده🤔وای اونایی که تاپیک میزنن فلان کاربر اقا بهم درخواست دوستی داده😷خب قبول نکن و تمام تاپیک زدنت چیه 😣😏اینجا هیچی تو سلیقه کاربرها نیست  

😑 نميدونم

میگفتم به اشپزی فقط ختم نمیشه ها 😟😂😁 وای از ان روز که افتد پرده ها. زمانیکه اسب های توانا اجازه ی ورود به میدان مسابقه را نداشته باشند هر الاغی میتواند به خط پایان برسد.وقتی دیدید سایه انسانهای کوچک درحال بلند شدن است .......بدانید افتاب سرزمین شما درحال غروب کردن است   💙💙💙(گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود)💙💙💙💙💙
واقعد مهمه؟ آخه حرفای یه روانپریش چه ارزشی داره که پیگیرش شدین؟ بیخیال بابا

آخه بابام داشت به مامانم میگفت تا من رسیدم حرفشو قطع کرد هرچی ام گفتم چیزی نگفت

سلام خواننده خاموش✋😄
2706