2726

شب بخير ؛

يكى از مادران محترم سايت در چند تاپيك قبلى از بى علاقه بودن فرزندشون به مدرسه و بى اهميتى ش به انجام تكاليفش ابراز نگرانى كرده بودن.ايشون مدام درگير انجام تكاليف مدرسه پسرشون بودن و هميشه بهش اصرار ميكردن كه تكاليفش رو انجام بده.تصويرى از توصيه هام به ايشون رو اينجا قرار دادم،ممكنه كمكى به ديگر عزيزان بكنه.😇

پسر منم همینطوره  . اینقدر میگه از درس بدم میاد که فعلا گزاشتمش کاراته به صورت حرفه ایی و کلاس ویولن . البته اینا رو دبگه پشتشم که تا جا داره ادامه بده . با خودم گفتم اگه اصلا علاقه نداشت به درس حداقل یا  تو زمینه ورزش پیشرفت کنه یا موسیقی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه مدرسشو که میره ولی در کنارش این کلاسا رو هم میره

اهاان

خيالم راحت شد 😄

بله من هم علاقه به درس و مدرسه رو در كمتر بچه اى ديدم

به خصوص در سنين پايين تر

جاى خوشحالى ست كه انقدر به فرزندتون اهميت ميديد و به انجام كارى كه بهش بى علاقه ست مجبورش نمى كنيد

😊👌🏻

اهاان خيالم راحت شد 😄 بله من هم علاقه به درس و مدرسه رو در كمتر بچه اى ديدم به خصوص در سنين پايي ...

خب وقتی علاقه نداشته باشه هر کار کنی به جایی نمیرسه ولی اینطوری شاید تو زمینه های دیگه استعدادشو نشون بده ‌ البته پسر منکه از الان رشته دانشگاهیشو انتخاب کرده .میگه یا دامپزشکی یا محیط بان . در کل میخواد در ارتباط با جانوران و طبیعت باشه