2703
2553
عنوان

عروس هلندي كي داره ؟؟؟؟بياييد ا

| مشاهده متن کامل بحث + 172 بازدید | 19 پست
عروس هلندی حرفم میزنه؟ چه کارهایی میکنه؟

ما ميزاشتيمش حياط بعز گنجشك ها ميومدن دونه هاش و ميخوردن اينم جيغ ميزد فقط ولي جديدا ميخوره بعد ميره ميشينه رو دونه هاش كثافت رواني😂😂😂

يكي از روزاي ١٥سالگي وقتي بيدارميشي,تمام اون كودكي بزرگوارانه و نوجووني معذبيات ميپيچي وباحسرت واه ،ي شب بايدبزرگ بشي ،ديگه بلند نخندي ،خانومانه رفتار كني ،خواسته هات و زياد مطرح نكني،يه چيزايي عيب باشه برات،بلكه با تموم كم و كوچيك بودنت تو دنيا ادم بزرگا جا بشي هيچ وقتم از خودت و هيشكي نپرسي چرا؟اين شرط ادم بزرگ بودنت🍁 ديگه بچه نيستي دنبال علت بگردي بايد خودت ي جوري ب خودت حالي كني ⛏💔ميدوني مسبب اين تبعيض و زوركي جا شدن  تو دنيا بزرگا و يه شب بزرگ شدن كيه؟پدر و مادر👬همينايي ك ميخان بخاطر حرف مردم بچه بيارن،همينايي ك به جاي حلكردن مشكلشون  بچه ميارن تا گرم بشه، پا ب سن گذاشتن  يكي باشه اب دستشون بده بعد١٢٠سال يكي باشه واسشون ي فاتحه بدهشادبشن دختر ميارن  ولي منعش ميكنن از دنياي صورتي ،رنگ دنياش و خودشون خاكستري ميكنن،هميشه محدود و خشمگين ،بعد كم كم اين موجود ظريف ميشه  شاهد و ناظر اختلافات،بي حرمتيا،قهرا،حتي امور شخصي  ميندازن سرش🎃اسمشم ميزارن تربيت درست به همه ميگن دخترمن خيلي جلوتر سنش درك ميكنه😞بلد كار كنه 😖فقط بازي نميكنه😓 و ميشه جز افتخاراتشون،اونوقت اين دختر بچه با دنيا خودش خدافظي ميكنه ويه شب وارددنيا ادم بزرگا ميشه🚯دلسوز و محتاط و محدود روز و شباش و طي ميكنه ،يهو ميشه ٢٠ساله با كلي هيجان و عقده وكمبود،اونوقت در تعاروف كردن عقده هاش و ترساش باز ميشه ،يكي عشق  يكي محبت❣يكي رنگ صورتي💓يكي اعتماد بنفس و شجاعت👽يكي دوست داشتن🤖يكي رها بودن🌪يكي دستش و ميگيره 👫يكي نوازشش ميكنه💑يكي ميشكنه💔يكي رهاش ميكنه🏃🏻 و ميشه كانون سو استفاده يهو ٢٥ساله ميشه ميبينه چيزي ندارهجز رنج اونوقت تو سن ٢٥سالگي ٤نسل و زندگي كرده خودش👧🏻مادرش👸🏻مادربزرگش👩🏼مادربزرگ همه اينا👵🏻پس قبل اينكه بچه بياريد  و بچه رو قرباني كنيد ،هروقت ديديد ازعشق اميد ارامش زيبايي و رنگي پر هستيدوميخايد اينا ادامه دار و تكثير بشن بچه بياريد اونم دختر فقط صورتي 👶🏻💗💕💞💓💟
ما ميزاشتيمش حياط بعز گنجشك ها ميومدن دونه هاش و ميخوردن اينم جيغ ميزد فقط ولي جديدا ميخوره بعد ميره ...

منم سالهاست فنچ دارم وقتی میذاشتیمشون تو ایوون کفترا میومدن دوناشونو بخورن انقدر غر غر میکردن و بی حیا بازی در می اوردن که میفهمیدم کفترا اومدن سراغشون

جالبه گاهی اوقات از گلدون طبقه بالا کفترا برگ گل میوردن تو قفس فنچا

کلا حیوونا خیلی دنیای جالبی دارن

یه قناری هم داشتم عاشق انگور بود وقتی براش انگور میذاشتم دوست داشتم همینطور نگاش کنم خیلی دوست داشت اب انگوررو میخورد حال میکرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم سالهاست فنچ دارم وقتی میذاشتیمشون تو ایوون کفترا میومدن دوناشونو بخورن انقدر غر غر میکردن و بی ح ...

Oوايييييي چ باحال پرنده هات❤️😍😍😍اين ديگه زرنگ شده خيلي هم قد و مغروره ولي من ديوونه وقتيم ك دولا ميشه نازش ميكنمممم يعني خيلي حس خوبي 

فقط خيلي كثيف و دود زده و چرك نميدونم چطوري ميشه حمامش كرد😔😔😔

يكي از روزاي ١٥سالگي وقتي بيدارميشي,تمام اون كودكي بزرگوارانه و نوجووني معذبيات ميپيچي وباحسرت واه ،ي شب بايدبزرگ بشي ،ديگه بلند نخندي ،خانومانه رفتار كني ،خواسته هات و زياد مطرح نكني،يه چيزايي عيب باشه برات،بلكه با تموم كم و كوچيك بودنت تو دنيا ادم بزرگا جا بشي هيچ وقتم از خودت و هيشكي نپرسي چرا؟اين شرط ادم بزرگ بودنت🍁 ديگه بچه نيستي دنبال علت بگردي بايد خودت ي جوري ب خودت حالي كني ⛏💔ميدوني مسبب اين تبعيض و زوركي جا شدن  تو دنيا بزرگا و يه شب بزرگ شدن كيه؟پدر و مادر👬همينايي ك ميخان بخاطر حرف مردم بچه بيارن،همينايي ك به جاي حلكردن مشكلشون  بچه ميارن تا گرم بشه، پا ب سن گذاشتن  يكي باشه اب دستشون بده بعد١٢٠سال يكي باشه واسشون ي فاتحه بدهشادبشن دختر ميارن  ولي منعش ميكنن از دنياي صورتي ،رنگ دنياش و خودشون خاكستري ميكنن،هميشه محدود و خشمگين ،بعد كم كم اين موجود ظريف ميشه  شاهد و ناظر اختلافات،بي حرمتيا،قهرا،حتي امور شخصي  ميندازن سرش🎃اسمشم ميزارن تربيت درست به همه ميگن دخترمن خيلي جلوتر سنش درك ميكنه😞بلد كار كنه 😖فقط بازي نميكنه😓 و ميشه جز افتخاراتشون،اونوقت اين دختر بچه با دنيا خودش خدافظي ميكنه ويه شب وارددنيا ادم بزرگا ميشه🚯دلسوز و محتاط و محدود روز و شباش و طي ميكنه ،يهو ميشه ٢٠ساله با كلي هيجان و عقده وكمبود،اونوقت در تعاروف كردن عقده هاش و ترساش باز ميشه ،يكي عشق  يكي محبت❣يكي رنگ صورتي💓يكي اعتماد بنفس و شجاعت👽يكي دوست داشتن🤖يكي رها بودن🌪يكي دستش و ميگيره 👫يكي نوازشش ميكنه💑يكي ميشكنه💔يكي رهاش ميكنه🏃🏻 و ميشه كانون سو استفاده يهو ٢٥ساله ميشه ميبينه چيزي ندارهجز رنج اونوقت تو سن ٢٥سالگي ٤نسل و زندگي كرده خودش👧🏻مادرش👸🏻مادربزرگش👩🏼مادربزرگ همه اينا👵🏻پس قبل اينكه بچه بياريد  و بچه رو قرباني كنيد ،هروقت ديديد ازعشق اميد ارامش زيبايي و رنگي پر هستيدوميخايد اينا ادامه دار و تكثير بشن بچه بياريد اونم دختر فقط صورتي 👶🏻💗💕💞💓💟
Oوايييييي چ باحال پرنده هات❤️😍😍😍اين ديگه زرنگ شده خيلي هم قد و مغروره ولي من ديوونه وقتيم ك دولا ...

یه ظرفایی هست مخصوص حموم پرنده ها هست من هم برای فنچا خریده بودم هم قناری 

قناریه دو سه بار که خیلی گرمش بود رفت توش شنا کرد بقیه مواقع با همون ظرف اب سر کلشو میشست

فنچا وحشی بازی در اوردن و ترسیدن براشون نلبکی گذاشتم قشنگ هر روز میرن خودشونو میشورن مرده تنبله بیشتر سرشو میشوره ولی زنه میره حسابی خودشو میشوره.

برو پرنده فروشی ها به بهونه دون خریدن و ظرف خریدن ازشون اطلاعات بگیر

تو وبلاگ های مختلف هم در مورد نگهداری و حموم پرنده ها زیاد مطلب هست حتما برو بخون احتمالا روش تمیز کردن و حمام عروس هلندی هم هست.

2720