2726
عنوان

علائم عدم بارداری بعد از ivf

307 بازدید | 20 پست

سلام خانمهای عزیز امیدوارم حالتون خوب باشه،علائم نگرفتن جنین بعد از انتقال جنین چیه؟ من امروز 14 روزه که جنین ۵ روز و نیم انتقال دادم هیچ علائمی ندارم فقط ادرارم شدید زیاد شده و ازدیشب کمی کمرم درده، اگه زبونم لال نگرفته باشه علائمش چیه؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بیبی چک زدی گلم؟؟

اره عزیزم امشب منفی بود اما باید روز 17آزمایش خون بدم از الان استرس افتاد به دلم یعنی اگه نگرفته بود علائمی نداشت؟ سری قبل لک و خونریزی و تهوع شدید داشتم که نتیجه کلن منفی شد

عزیزم انشالله که گرفته منم این ماه میخوام برم به دکتر بگمivfکنه  شما مشکلت چی بود چقد خرجت شد؟ ...

انشالله واست خیر باشه، من همسرم مشکل انسداد لوله داره و باید عمل بشه تا از بیضه اسپرم بردارن واسه همین هزینه عملمون بیشتره حدودا 12تومن عملمون شد به جز داروها، داروها گیر میاد معمولا داروخان مرکز داره ولی واسه بعضی داروها هم میفرستادنمون هلال احمر 

میتونم بپرسم هزینش چقدر تمام شد ؟

بله عزیزم به جز دارو 12 میلیون فقط عمل منو همسرم شد چون باید همسرم به علت انسداد لوله عمل میشد واز بیضه مستقیم اسپرم برمیداشتن

چرا فک نمیکنی گرفته باشه و دنبال علایم گرفتنش باسب

مطمعنم گرفته چون سری دوممه و سری اول که نگرقت  حالم خیلی بد بود اما اینسری خوبم ، اما چون عجله کردم و امشب بی بی زدم منفی شد ترسیدم 

2706