2733
2734
عنوان

لک گرفتن دندان با قطره آهن

92 بازدید | 11 پست

یکی دو ساعت پیش به پسرم قطره آهن دادم از دهنش بیرون ریخت بعد هم بهش موز دادم حدود یه ساعت بعد متوجه شدم دندوناش لک گرفته با گاز استریل نمدار دندوناشو پاک کردیم یه هلو رو هم گاز زد خیلی بهتر شد اما لکش کامل برطرف نشد باید چیکار کنیم لکش برطرف میشه

زن که باشی مهریه ات آب هم که باشد قاضی جیره بندی اش میکند آنچه نقد است فقط جان توست 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

با نظر پزشک بهش قطره فروزومال بده.هم طعمش خوبه هم سیاه نمی کنه.

ممنون عزیزم حالا نمیشه کاری کرد؟

زن که باشی مهریه ات آب هم که باشد قاضی جیره بندی اش میکند آنچه نقد است فقط جان توست 
2728

برای از بین رفتنش نمیدونم.اما میخوای به مشکل نخوری با سرنگ بهش اهن بده 15 قطره حدود 8تا خطش میشه نرسیده به 1سی سی .راحت میتونی اخر زبونش خالی کنی بعدش سری یکم اب بده بخوره با یه دستمال تمیز یا کاغذی رو دندونای جلوش سری اروم پاک کن.

2738
قرص جوشان آب کن با پنبه دندوناشو تمیز کن یا با پنبه آغشته به آبلیمو دندوناشو تمیز کن  دو سه ر ...

ممنون همینکارو میکنم با قرص جوشان ویتامین سی خوبه؟

برای از بین رفتنش نمیدونم.اما میخوای به مشکل نخوری با سرنگ بهش اهن بده 15 قطره حدود 8تا خطش میشه نرس ...

همه بهم میگن ته حلقش خالی کن اما نمیزاره اصلا حریفش نمیشیم

همه بهم میگن ته حلقش خالی کن اما نمیزاره اصلا حریفش نمیشیم

با قاشق یا قطره چکون نمیشه اذیت میشه.پسر منم گاهی وقتها ارومه بعضی وقتها گریه میکنه حتی بعضی وقتها ته گلوش نگه میداره اما یکم سرعتی سری بهش بده پشتش اب بده میخوره.همیشه ام بخوابونش بهش بده یه کلک دیگه وقتی دادی قطره رو یه فوت کن تو صورتش وقتی نفس میخواد بکشه خود به خود قطره رو میخوره 😁