2733
2734
عنوان

عکس رنگی

54 بازدید | 8 پست

سلام دوستای گلم 😍

عکس رنگی رو باید چندم سیکل انجام داد؟

میخوام حوالی همون موقع برم دکتر برام‌ بنویسه.

خیلی دردش شدیده؟ میشه درخواست بیهوشی داد؟

پیشاپیش ممنون از پاسخگوییتون ❤

دکتر من گفت 2 روز بعد پاک شدن  . درد  داره ولی خوب مدتش کوتاهه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

بعضی مراکز با بیهوشیع ولی ب اون شدت نیست الکی بیهوش نشو

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من رفتم انجام دادم 6پری بودم و اصلنم درد نداشت چون قبلش 2تا ژلفن خوردم اونجا هم به شیاف دادن فقط موقع که مایه رو میزنه کمی درد داری مثل پری

تیکرم فقط برای دل خوشیمه برام دعاکنید که منم مادربشم😢😢
2731
بعد از پاک شدنت تا قبل از دوازدهم. برای من اصلا درد نداشت چون گرفتگی نداشتم خداروشکر.با بیهوشی ف ...

چجوری بیهوش میکنن اخه دردی نداره 

تیکرم فقط برای دل خوشیمه برام دعاکنید که منم مادربشم😢😢
دکتر من گفت 2 روز بعد پاک شدن  . درد  داره ولی خوب مدتش کوتاهه

آها... خیلی ممنون عزیزم 😘❤😘❤

آخه بعضیا گفتن دردش وحشتناکه. واسه همون یکم ترسیدم.

باشه پس اگه اینطوریه نیازی ب بیهوشی نیست.

سلام من رفتم انجام دادم 6پری بودم و اصلنم درد نداشت چون قبلش 2تا ژلفن خوردم اونجا هم به شیاف دادن فق ...

سلام مجدد گلم 😘

آها...  آره شنیدم اون ماده حاجب رو ک میزنه خیلی درد داره.

اگه اینجوریه نیازی ب بیهوشی نیست پس...

خیلی ممنونم از پاسخگوییت عزیزم. انشاالله هرچه زودتر مامان بشی ❤

2738
بعد از پاک شدنت تا قبل از دوازدهم. برای من اصلا درد نداشت چون گرفتگی نداشتم خداروشکر.با بیهوشی ف ...

خیلی ممنون از پاسخگوییت گلم 😘❤

آره شنیدم اگه گرفتگی داشته باشیم درد داره.

عه ۱۰۰ بیشتر میگیرن... 🤔 مرسی ک گفتی عزیزم.