2726
عنوان

نگاه کردن به ماه گرفتگی در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 1738 بازدید | 21 پست

ماه گرفتگی بر اثر ترس شدید خیلی شدید هاااا مادر رخ میده چون اون لحطه ای که مادر یهو خیلی شدید میترسه به ی قسمتی از بدن جنین خون نمیرسه این میشه ماه گرفتگی.

ماه همه جوره روی زمین تاثیر داره حتی روی بسته شدن نطفه  ولی در این مورد نمیدونم واقعیه یا نه ...

عزیزم ماه گرفتگی خوشگلت بخاطر نقص در آنزیمهای پوستیه که اگه مامانت به ماه هم نگاه نمیکرد شما این ماهگرفتگی رو بازم داشتی..بابتش بهت تبریک میگم..خواهر منم داره یه دونه خوشگل در صورتی که تو بارداریه مامانم اصلا ماه گرفتگی نشده

🌹به راستی که خداوند بهترین محافظان است🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ماه همه جوره روی زمین تاثیر داره حتی روی بسته شدن نطفه  ولی در این مورد نمیدونم واقعیه یا نه ...

کجات ؟چ شکلیه ک میگی خوشگل.

بچه هامن ک میترسم البته باردار و اینا نیستم ولی اگه ی زمان باردار شم ترجیح میدم رعایت کنم ،میگن احتیاط شرط عقله😔😔😔😔😔😖😖😖😖

2728

والا من تو باردارىم گفتن به شکمت دست نزن ولى من اون شب به خاطر فشار بسترى بودم ىادم رفت و دست زدم حالا دخترم از زىر پاش تا زىر زانو لکه داره.دکتر گفت مادر زادىه

مگه نمیگم لایک نکن خواهر من😤😤😤😤
والا من تو باردارىم گفتن به شکمت دست نزن ولى من اون شب به خاطر فشار بسترى بودم ىادم رفت و دست زدم حا ...

مطمئن باش به این خاطر نبوده

🌹به راستی که خداوند بهترین محافظان است🌹