2726
عنوان

نگاه کردن به ماه گرفتگی در بارداری

1741 بازدید | 21 پست

خانومای عزیز

توی دوران بارداریم ماه گرفتگی شد..

هم به ماه نگاه کردم هم به شکمم دست زدم..

20 روز پیش زایمان کردم و نی نی م ماهگرفتگی نداره..

خیلی ها گفتن بعد از زایمانت تاپیک بزن و ما رو مطلع کن..

خیلی گفتم این پدیده ی نادر رو به خاطر خرافات از دست ندین و از دیدنش لذت ببرید.ولی متاسفانه بعضیا حاضر نیستن از عقایدشون هرچند غلط کوتاه بیان.مطمئن باشید همین بچه فردا اگه بهش بگید من به ماه نگاه نکردم که تو لک نشی از داشتن مادر بی سواد و خرافاتی خجالت میکشه...

امیدوارم که جهل و خرافات از این مملکت برچیده بشه.

🌹به راستی که خداوند بهترین محافظان است🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وای باورم نمیشه.اسم کاربریتونو یادم نیست.ولی منم اون شب تاپیک های بچه ها و بحث در این مواردو میخوندم.اما بازم شک دارم .اخه ۳۰ ساله اینو کردن تو مخمون .خو پس چرا اسمش ماه گرفتگیه🤔😥

دوست منم نگا کرده بود همش نگران بود ولی بچه اش سالم بود ...ماه گرفتگی یه بیماری پوستی مادر زادیه و هیچ ربطی ب ماه نداره

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
وای باورم نمیشه.اسم کاربریتونو یادم نیست.ولی منم اون شب تاپیک های بچه ها و بحث در این مواردو میخوندم ...

عزیزم خیلی از خرافات 30 سال که هیچی قرنها بشر رو درگیر میکرده .اسمش هم هر چی میخواد باشه..اسم شیرینی ناپلئونی رو شنیدی؟؟؟توش ناپلئونه؟؟یا ربطی به ناپلئون داره؟؟؟؟نه اصلاااااهیچ ربطی به ناپلئون نداره😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃

🌹به راستی که خداوند بهترین محافظان است🌹
وای باورم نمیشه.اسم کاربریتونو یادم نیست.ولی منم اون شب تاپیک های بچه ها و بحث در این مواردو میخوندم ...

به خاطر رنگش. ی عمر خرافات به خوردمون دادن‌. همین دعا نویسا و این چرت و پرتا مگه اینا واقعیت دارن ولی مردم خرافاتی ما هرچقدرم زمین بخورن بازممعتقدن

کاش میشد اینده رو دید. اینده با بعضی ها و اینده بدون بعضی ها....

منم با کاربرای اینجا سر این موضوع زیاد بحث کردم. محکم سر حرفشون بودن بعدم ناراحت میشدن ک ب عقایدمتون توهین نکنین

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2706