2703
2553
عنوان

بي بي چك مثبت ولي پريود ميشم

194 بازدید | 15 پست

سلام به همه منتظرا و ماماناي گل ممنون ميشم از تجربتون در مورد سوالم بديد

من هر ماه اقدام به بارداري دارم و قبل از پريود دوروز مانده بي بي چك استفاده ميكنم مثبت ميشه ولي پريود ميشم

اين ماه روز ٢٥ سيكل سه تا بي بي چك استفاده كردم و هر سه مثبت شد فرداش هم گذاشتم كمرنگ شد و روز بعدش يه هاله بسيار كمرنگ ديشب كه گذاشتم يعني ٥ روز بعد با بي بي چك خارجي منفي شد ميخواستم بپرسم چطور اين اتفاق ميفته و اينكه من ٢١ سيكل دردهايي مثل پريود داشتم كه برام غير عادي بود و ازمايش دادم و منفي شد بعدا از تو اينترنت خوندم دردهاي اون روز مربوط به تخمك گذاري بوده خيلي ممنون ميشم پاسخ بدين من ٦ ماهه اقدامم و ٣٤ سال دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دکتر چی گفته بهت؟

پریودت منظمه؟

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷
2720
2714
2706