2737
2734

سلام

من همیشه به نی نی سایت سر میزنم الان عضو شدم ک این سوالمو بپرسم ذهنمو درگیر کرده😭

در رابطه با خواستگاری😐

من قبلن خواستگارای غریبه ام حالا چه خودشون چه مادرشون وقتی شماره میخاستن میگفتم قصدشو ندارم و دِ فرار. دلیلشم این بود ک شرایط ازدواج نداشتم.

ولی الان خدا را شکر شرایطم درست شده و تصمیم دارم اگه کیس مناسبی بود شماره بدم😅

ولی بلد نیستم چون هم خیلی خجالتی ام هم نمیدونم چجوری شماره بدم😒😔😣

یعنی طرف گفت شماره، بگم بیا اینم شمارم😄😄😄 یا نه اول صغری کبری بچینم

اصن چی بگم؟خیلی سختمه.

راهنماییم میکنین؟

خودتون چجوری بودین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

صغری و کبری مال زمانی بودن که نوار بسته ی 2تومن بود ننه

الان فقط یه لبخند بزن شماره بده 

گرونیه  شوهر گیر نمیا 

الان دوره اصغر جعفره 

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2738

خب نباید از هر كسی شماره گرفت ممكنه دردسر بشه، خودت باید سبك سنگین كنی بعد، بعدم شماره منزل و بده كسی كه نیتش خیر باشه خب میاد جهت آشنایی كسی هم دنبال مسایل دیگه باشه همون بره بهتره

اره خو مثلن میگن که شمارتون را میخاستم با خانواده مزاحم بشیم و اینا😒 یا مثلن مامانش میگه دخترم شما ...

بگو باید در مورد این موضوع با خانوادم صحبت کنید چون من بدون اطلاع اونا کاری انجام نمیدم و بگو شماره منزلمون رو یا مادرمو میتونم بدم بهتون یا یه لبخند ملیح بگو😁

یه زن همیشه باید امید داشته باشه
خخخخخ راهکار بدین خوب خودتون چی گفتین؟

منم عین توام الان 

شماره خواستن گردنو کج کن بوگو 09..

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2706