2733
2734
عنوان

اتفاقات عجیب خونمون+عکس

48009 بازدید | 646 پست

سلام دوستای عزیزم لطفا باردارا یا کسایی که میترسن نیان خدایی نکره بترسن من شرمندشون شم.بزارین همین اولش بگم ما خیلی ساله اومدیم ت یه خونه بزرگ که قبلن خالی بود و خیلی خیلی اتفاق های ماورایی برامون پیش میومد که بخوام بگم تا صبح طول میکشه تا اینکه من ازدواج کردم و اومدم خونه خودمم الان چندماهی مبشه تو خونه خودمم این اتفاق ها میفته دیگه داریم خل میشیم واضح ترینشم روشن شدن برق حموم اتاق خوابمون بود خود به خود وقتی داشتم میخوابیدیم حتی شوهرم که باور نداشت دیگه باور کرد از این اتفاق ها خیلی میفتاد تا اینکه دیشب ما بودیم مهمونی وقتی از مهمونی اومدیم شوهرم رفت حموم دوش بگیره در حموم و که باز کرد بوی سیگار وحشتناک میومد یعنی انگار یکی ۴۰ تا نخ کشیده بود تو حموم بعد من اومدم برم دستشویی دیدم دم در دستشویی جای کفش اصلا هنگ کردم امکان دزد هم نیست چون خونمون حفاظ زده و دربمونم ضد سرقته و قفل بود عکسشو میدم ببینید به نظرتون چی میتونه باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بسم الله😶

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2738

کنار اون نور زوم کنید معلومه به خدا نمیدونم از چیه اصلا یه اتفاقایی میفته که هنگ میکنیم مثلا ظدف کوکو سیب زمینی تو یخچال خالی بود انگار یکی خورده بود شوهرمم نبود بگم کار اونه

سلام جن

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 

اخه شبا این تاپیکا چیه رعایت کنید

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡
2706