2733
2734
عنوان

طرز تهیه کباب انگشتی

239 بازدید | 5 پست

مواد لازم کباب انگشتی برای ۴ نفر

گوشت چرخ کرده    ۴۰۰ گرم

پیاز    ۱ عدد

نان تست    ۳ تکه

تخم مرغ    ۱ عدد

روغن مایع    به میزان کافی

نمک و ادویه    به میزان کافی

طرز تهیه کباب انگشتی

ابتدا نان تست را در کمی آب خیس کنید تا نرم شوند سپس در یک کاسه مناسب بریزید. در ادامه پیاز را هم رنده کنید و به نان تست اضافه کنید. گوشت چرخ کرده را هم اضافه کنید و مواد را خوب با هم مخلوط کنید.

در مرحله بعدی تخم مرغ را به همراه نمک و فلفل سیاه به مایه کباب اضافه می کنیم و مایه کباب را مانند کباب کوبیده خوب ورز می دهیم تا منسجم شود. در مرحله بعدی یک تابه روی حرارت قرار دهید و کمی روغن داخلش بریزید.

پس از اینکه روغن داغ شد مقداری از مایه کباب را با دست مانند بیضی شکل می دهیم و در روغن سرخ می کنیم. به همین ترتیب تمام مایه کباب انگشتی را سرخ می کنیم. در کنار کباب انگشتی می توانیم گوجه فرنگی و سیب زمینی سرخ کرده هم سرو کنیم

هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق ، ثبت است در جریده عالم دوام ما

به به 😋😋😋😋

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ

نمیدونم چرا  حس میکنم تمام کتلت ها و کباب ها خوشمزه هست جز دست پخت خودم...هرچی کتلت میپزم اون مزه نوستالژی نداره  دلم میخاد

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728