2410
2553
عنوان

باردارى با لوله سمت راست

| مشاهده متن کامل بحث + 6246 بازدید | 40 پست

[QUOTE=69584156]وا من سه تا دکتر رفتم بعد از خارج رحمی منم اینجوری فکر میکردم ولی دکتر گفت هیچ ربطی نداره هیچ قانون ...[/QUOTE

به دكترم خيلى اعتماد دارم 

ممنون عزيزم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی در این‌باره تشریح کرد: اگر لوله سالم باشد و دچار عفونت یا تنگی نباشد قطعاً می‌توان حاملگی صورت پذیرد و این اتفاق در اکثر خانم‌هایی که یک بار خارج از رحم حامله شدند و با جراحی لوله برداشته شده است زیاد اتفاق می‌افتد.

وی ادامه داد: بنابراین این فکر که لوله هر طرف فقط تخمک طرف خودش را منتقل می‌کند صحیح نیست و لوله راست می‌تواند تخمک از تخمدان چپ یا برعکس را منتقل کند و حاملگی داخل رحمی و طبیعی را به وجود آورد.

🌷من یک سفیر سلامت هستم🌷
2720
شما چطورى از لوله راست باردار شدى ؟؟ قبلش اصلا سونو ندادى كه ببينى كدوم تخمدان تخمك ازاد ميكنه ؟؟

نه ندادم سونو لوله چپم کامل مسدوده پس تخمکم از چپ آزاد بشه نمتونه برسه به رحم مگه اینطوری نیس؟  

اگه باچشمای خوشگلت میخونی برای حاجت دلم یدونه صلوات بفرست🌷❤
2714
كدوم روش؟؟ من چون لوله چپم مشكل داره بايد از لوله راست باردار بشم همين  و بايد زمانى اقدام كنم ...

سلام ببخشید من هم مشکل شما رو داشتم دقیقا یه با سقط یه بار خارج رحم سمت چپ الان بهم گفتن از سمت راست اقدام کنم میشه بگید چی شد باردار شدید؟؟

ربطی نداره از کدام تخمدان فولیکول داشته باشی،من رحمم لوله راست نداره،سونوروز ۱۴ دادم که فقط یه فولیکول ۱۶ تخمدان راستم بود،دکترمتخصص نشون دادم ،گفت اصلا به هیچ وجه امکان نداره فولیکول جابه جا بشه و بره تخمدان چپ وبا این فولیکول حامله بشی،هر تخمدان با لوله خودش در ارتباطه، ولی قبلا بارداری اولم یه دکتر متخصص رفته بودم گفت امکان داره بشه، الان من با این فولیکول باردارم و اصلا باورم نمیشد، مثل یه معجزه میمونه برام،هیچ دارویی هم مصرف نکردم به جز فولیک اسید، دکتره مثلا متخصص بود، چنان ناامیدم کرد،که من واقعا بی خیال بچه شدم، گفتم میذارم چند ماه دیگه، فقط توکل کنید به خدا و استرس هیچی نداشته باشید و از زندگی با همسرتون لذت ببرید.

چه بعد، من فكر ميكردم يك ماه چپ تخمك ازاد ميكنه يك ماه راست . يعنى هر ماه بايد سونو بدم كه معلوم بشه ...

عزیزم زمانی بچه ات میشه که کاملا بی خیال باشی و استرس نداشه باشی،به فکر فولیکول تو تخمدان راست و چپ نباش،چون خود استرس نمیذاره بارداربشی، زمان قدیم اونایی که ۵ تا یا ۶ تا بچه می اوردن مگه سونو داده بودن که چه فولیکولی دارن، شاید هم اکثرشون مشکلات رحمی مث تک لوله بودن و غیره هم داشتن ولی خبر نداشتن،فقط توکل کن به خدا و بسپار به خودش که هروقت صلاحه بهت انشاالله بچه بده