2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حدود یازده روزه مولتی ویتامین خارجی میخورم

پس تا يكي دو هفته ديگه جواب ميده اگر كمبود باشه، من بعده دو هفته اينا بود كه واقعا بهتر شدم، و روزي ده يازده ساعتم درس ميخوندم يكي از دلايلشم اين بود، از موبايل و اينا زياد استفادع ميكنين؟

خداجانم خودت بهم كمك كن   
2720
پس تا يكي دو هفته ديگه جواب ميده اگر كمبود باشه، من بعده دو هفته اينا بود كه واقعا بهتر شدم، و روزي ...

همین مولتی ویتامین کفایت میکنه یا حتنا باید ویتامین ب بخوریم

همینخ که هست  ....اگه زیادی حرف بزنی ازفرداهمینم دیگه نیست  
همین مولتی ویتامین کفایت میکنه یا حتنا باید ویتامین ب بخوریم

من اتفاقا هردوش رو خوردم، ويتامين ب سي تا خريدم و واقعا هم خوب شدم، دكتر بهم گف اين بايد هميشه خورده شه و محلول و دفع ميشه و بدن نياز داره٠ مولتيرو چون رفتيم مسافرت نصفه ول كردم٠ اما تو مولتي همه ويتامينا هس٠ امپول مولتي هم هست٠ هركدوم دوس داري ميتوني مصرف كني٠ اگر تصميم گرفتي ب بخوري، قرص بكوم پلكس بخر٠

خداجانم خودت بهم كمك كن   
2714
من اتفاقا هردوش رو خوردم، ويتامين ب سي تا خريدم و واقعا هم خوب شدم، دكتر بهم گف اين بايد هميشه خورده ...

اها ولی ب کومپلکس اشتها اوره خیلی

اها ولی ب کومپلکس اشتها اوره خیلی

اكثر خانوما كمبود ب دارن، اينم همه انواع ب رو داره، اره، تو اشتها اور نميخواي؟ البته خ اشتهارو باز نميكنه

خداجانم خودت بهم كمك كن   
اكثر خانوما كمبود ب دارن، اينم همه انواع ب رو داره، اره، تو اشتها اور نميخواي؟ البته خ اشتهارو باز ن ...

نه نمیخام اشتهامو زیاد گنه یه مدت خوردم انقد اشتهام زیاد شد ک ازهمون جا چاق شدم قلبلش50بودم