2737
2734
عنوان

سقط جنین چطوری انجام بدم

233 بازدید | 8 پست

بچه ۱۱ ماهه دارم به تازگی باردار شدم اوایل بارداری هستم چطوری میتونم سقط جنین داشته باشم شرایط نگه داری بچه بعدی رو ندارم لطفا راهنماییم کنید ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خدای من شرایط منم اینجوری شد دخترم نه ماهش بود باردار شدم خیلی با خودم کلنجار رفتم به همه روشای سقط هم فکر کردم...انقدر ناراحت و پریشون بودم که نگو😣تا اینکه افتادم به خونریزی شدید خیلی هم خوشحال بودم چون گفتم خود به خود سقط میشه دور از جون😑رفتم صدای ضربان قلبشو که شنیدم از خودم و فکرام بدم اومد الانم دخترم ۱۶ ماهشه و یه ماه دیگه بچه دومم به دنیا میاد...ولی از نگه داشتنش پشیمون‌نیستم خدا خواسته بود

2728

منم دخترم خداخواسته بود,الان که نگاهش می کنم از خودم بدم میاد که یه زمانی فکر سقط تو سرم بود, الان همش منتظرم بچه هام بزرگ شن و باهم همبازی بشن. 

کرونا, کرونا!چه کردی با زندگیهامون? با دلخوشی هامون? چقدر چیزای خوب داشتیم و قدرش رو نمی دونستیم, زیادی ساده بودن اما مهم بودن, دلم لک زده واسه بدو بدو کردن بچه ها تو پارک, دورهمی های بی دغدغه, گاز زدن یه ساندویچ داغ تو فست فود سرِکوچمون, یه سفر با عشقم, دل رو بزنیم به دریا و بیخیال همه چی بشیم... کرونا چیکار کردی با دلخوشی هامون?۹۹/۹/۹ پایان این روزهای تلخ!
2738

منم دخترم ۷ماهه بود که پسرمو باردار شدم.باز دوباره پسرم ۷ ماهه بود که یه دختر دیگه باردار شدم.الآن سه تا فسقلی که فاصله شون ۱۶ماه به ۱۶ماهه دارم و کلی کیف میکنم هم من هم بچه هام.حسابی باهم همبازی شدن

آخرین برگ سفرنامه باران اینست که زمین چرکین است و تو برخواهی گشت! من به این معجزه ایمان دارم...