2733
2734
عنوان

میشه کمکم کنید

146 بازدید | 24 پست

قرص اشتباهی مصرف کردم توی بارداری شماره تلفن متخصص زنان میخوام ازش سوال کنم ترو خدا کمکم کنید

@rooya_baf طراح و بافنده ی الگوی عروسک های خاص و ژورنالی، تازه کارم رو شروع کردم ولی دست پر اومدم جلو خوشحال میشم پیج اینستام رو دنبال کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

قرص ویتامین دی ۵۰۰۰۰خوردم هشت روز پشت سر هم به جای ۱۰۰۰

از صبح دل تو دلم نیست از استرس دکترمم هم مسافرته

@rooya_baf طراح و بافنده ی الگوی عروسک های خاص و ژورنالی، تازه کارم رو شروع کردم ولی دست پر اومدم جلو خوشحال میشم پیج اینستام رو دنبال کنید 
قرص ویتامین دی ۵۰۰۰۰خوردم هشت روز پشت سر هم به جای ۱۰۰۰ از صبح دل تو دلم نیست از استرس دکترمم هم مس ...

عب نداره منم اشتباهی خوردم گفت عب نداره😁ولی از این ب بعد ۱۰۰۰ بخور

مخالف نظر منی ریپلای نکن نطرتو برا خودت نگهدار دوست عزیز با تچکر😐
قرص ویتامین دی ۵۰۰۰۰خوردم هشت روز پشت سر هم به جای ۱۰۰۰ از صبح دل تو دلم نیست از استرس دکترمم هم مس ...

انشالله ک چیزی نمیشه حالا استرس نداشته باش

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2738

من ک دو هفته خوردم 

مشکلی پیش نیومد

از این ب بعد حواست جمع باشه

مخالف نظر منی ریپلای نکن نطرتو برا خودت نگهدار دوست عزیز با تچکر😐
عب نداره منم اشتباهی خوردم گفت عب نداره😁ولی از این ب بعد ۱۰۰۰ بخور

چندتا خورده بودی

هیچی نمیشه گلم نگران نباش مخصوصا اینکه تو هفته بیست هم هستی نگرانیت بیمورده

همسرم اینقدر ناراحته ازم توی نت خونده نقص جنین میاره ,باهام حرف نمیزنه از صبح دارم دیوانه میشم

2706