2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من چند نفر از نزدیکانمون همین قرص رو مصرف کردن یکیشون که دچار کبد چرب شده بود واون یکی هم کبد خیلی مشکل چیدا کرده بود که تا چند روز بیمارستان بستری بود حتی تا چند ماه یه ذره غذا نمیتونست بخوره همش بالا میاورد

من چند نفر از نزدیکانمون همین قرص رو مصرف کردن یکیشون که دچار کبد چرب شده بود واون یکی هم کبد خیلی م ...

وای ترسیدم جدی خودمم مخالف این قرص هام ولی از ناچاری میگم

من حدودا چندماهه پیش خریدم از داروخانه هم خریدم روز اول خوردم

روز دوم خوردم،وعده ی شب رو هم خوردم و خوابیدم

هیچوقت اونشب یادم‌نمیره

نیمه های شب بود از حالت تهوع بیدار شدم جوری حالم بد بود که گفتم الانه که میمیرم 

رفتم تو دستشویی گلاب به روتون محتویات معدم اومد بالا تمومش انگاری جونمم باهاش داشت میومد بالا😖😖😖😖

چیزی نبود دیگه تو معدم ولی همش اوووووق

مامانم ترسید بهم یکم آب کمپوت بود داد گفت بخور معده خالی نخوابی باز اونم سر ۱۰ دقیقه بالا آوردم

نون خشکم داد اسید معدمو به خودش بگیره سر ۱۰ دقیقه اوردم بالا

دیگه مجبور شدم بگم چیکار کردم و چی خوردم رفتیم دکتر

دکتر اینقدرررررر دعوام کرد سروم داد سم اون قرصا از بدنم خارج شه

بهتر شدم نخری از این قرصا

تیکر بارداری نیست...تیکر ذهنی عروسیمه💍❤...انشالله خدا به همه پدر و مادر خوب،برادر و خواهر خوب و همسر خوب،جهیزیه خوب،زندگی ایده آل و مهم تر از همه سلامتی بده...برای منم با دل های مهربونتون دعا کنید صاحب زندگی خوبی بشم...ممنون🤗😍۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم می افته من مودووونم👻👻👻

من‌تو سایت خوندم خیلی ضرر داره

عزیزم برو بدن سازی واسه حجم،بعداز اون سیب زمینی ابپز و تخم مرغ ابپز بخور با نون تست 

بین ورزشتم شیرموز بخور 

قرص اشتهای شیکوریدین نیم ساعت قبل از ناهارو شام بخور

عرق یونجه چاق کنندس

قبل از تمام اینام برو ازمایش شاید تیروییدت مشکل داره.

استرسم دور کن از خودت

چکاپ رفتی شاید یه مریضی داشته باشی خدایی نکرده که نمیزاره چاق شی

باور کن هر ۶ماه یه بار چکاپ میدم ولی تا حالا حتی یه کم خونی هم نداشتم از اول همینطوری بودم

2706