2737
2734

میخام یه کارافرینی بزنم بهمراه شوهرم‌ دراندم از ۱۰میلیون تا ۱۵۰میلیون

اگه ایده خوب باشه و بگیره حاضریم‌خونمونم‌بفروشیم ک ۱۵۰میلیونی میشه لطفا راهنمایی کنید

اخه تو چه زمینه ایی عزیزم؟

خداجونم خودت مواظب زندگیم و عزیزانم باش.خدایا شکرت بابت سلامتی شکرت بابت داشتن دختر و پسرم وهمسر عزیزم.(.پسرم کوچولوتر بود به نیم وجبی میگفت نیم جببی😊)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
كجا زندگى ميكنيد؟ تحصيلاتتون؟ چه حرفه اى بلديد؟ چند سالتونه تو خانواده چه مشاغلى هست؟

۲۶ سالمه شوهرمم‌۲۷ساله

پسر دوساله داریم

خوزستانیم

شوهرم‌تمام‌کارهای ساختمونی بلده جفتمونم‌لیسانس عمرانیم و شهرسازی

2738

همسر من اشپزی اش حرف نداره و رو دستش ندیدم از ۱۴ سالگی تا الان که ۳۸ سالشه همه جور غذایی با فوت های کوزه گری شون بلده خواستیم شروع کنیم دستمون خالی بود... یه غذای اماده بزن واقعا درامدش عالیه.

همسر من اشپزی اش حرف نداره و رو دستش ندیدم از ۱۴ سالگی تا الان که ۳۸ سالشه همه جور غذایی با فوت های ...

اشپزخانه بیرون بر خیلی زیاده تو شهرمون.

بعدم هیچ علاقه ای نداریم .

۲۶ سالمه شوهرمم‌۲۷ساله پسر دوساله داریم خوزستانیم شوهرم‌تمام‌کارهای ساختمونی بلده جفتمونم‌لیسانس ...

تو سايت ديوار بزنه انجام كارهاى ساختمانى . ما پارسال يه طبقه خونه را بازسازى كرديم پيمانكار را از سايت ديوار پيدا كرديم دربهاى چوبى و كابينت هم از همون سايت 

۲۶ سالمه شوهرمم‌۲۷ساله پسر دوساله داریم خوزستانیم شوهرم‌تمام‌کارهای ساختمونی بلده جفتمونم‌لیسانس ...

کاش قم بودی

ما هم زمین داریم و... ایده هم هست مث مرغداری و پرورش قارچ و..

تقریبا سرمایه هم داریم ولی میترسیم از کجا شروع کنیم شکست نخوریم و این ک تنهایی سخته

💗لطفا برای حاجتم ی صلوات بفرستید💗