2726
عنوان

درد نوک سینه در اوایل بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 58643 بازدید | 27 پست
خانومی ایشالا که حامله ایی ولی زیادم خودخوری نکن مثل من چون استرس مانع لقاح میشه اگه پریودات منظمه ب ...

انشالله... میگم نمیشه یه بی بی فردا بزارم که میشه ۴روز مونده به پری و ۱۲ روز اقدام... یکیم اگه پری نشدم دو روز بعدش...؟اخه خیلی وسوسه شدم هم از اون ور میترسم بخوره توی ذوقم

میشه برای مامان شدنم یدونه صلوات مهمونم کنین🙏🌹
خانومی ایشالا که حامله ایی ولی زیادم خودخوری نکن مثل من چون استرس مانع لقاح میشه اگه پریودات منظمه ب ...

ولی من انقدر سینه هام درد میکنه که نگو... به علاوه با اون همه علائم که دارم... 

میشه برای مامان شدنم یدونه صلوات مهمونم کنین🙏🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی من انقدر سینه هام درد میکنه که نگو... به علاوه با اون همه علائم که دارم... 

منم نوک سینه هام خیلی درد میکنه ولی از روز تخمک گذاریم شروع شده انشاالله دوتامونم نی نی داریم  

2728

بچه ها من درد سینه هام کم شده یعنی پریود میشم  یک هفته مونده به موعدم سینه هامم از وقت تخمک گذاری به شدت درد میکرد ولی الان که ۲۳ پری هستم دردش خیلی کم شده

من دو ساله منتظرم ولی نمیشه شوهرم مشکلی نداره خودمم پرولاکتینم بالا بود که دارو خوردم اومد پایین

شما باردار شدید؟

برا سلامتی نی نیم لطفا صلوات بفرستید❤️❤️خدا جونم مرسی نا امیدم نکردی❤️
من خودم یکی از علائم بارداریم سینه دردیم بود عزیزم شدید درد میکرد

سلام عزیزم خوبی .تو تایپینگ هات زدی بعد تخمک گذاری درد سینه داشتی .حامله بودی اون ماه یا نه.

منم الان دقیقا مثل شما شدم بعد تخمک گذاریم س چهار روز بعدش درد سینه دارم به شدت .لطفا جواب بدین