2726
عنوان

يك مشكل زنانه

| مشاهده متن کامل بحث + 423 بازدید | 34 پست

واااااي🤣🤣 هنايي همين الان اون حركت دومو كه گفتي باسنو بچسبونم به ديوار انجام دادم. ياد پونه افتادم تو انيميشن پرويز و پونه كلييي هم خنديدم. گفتم بگم تو هم بخندي🤣🤣🤣🤣

قدر روزامونو بدونیم. حسرت گذشته رو نخوریم. زندگی همین حالاست......💖💖💖💖
واااااي🤣🤣 هنايي همين الان اون حركت دومو كه گفتي باسنو بچسبونم به ديوار انجام دادم. ياد پونه افتادم ...

وای اره خیلی خنده داره تازه ازن حرکت بهت کمک میکنه زودتر نرم بشه پاهات

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بروبچ چکار میکنن سکینه و صدیقه و اقدس پاس کاریشون خوب بود یا نه🤐😁

ن باو تا توپ میخوره ب پاشون دیگه ب هیشکی پاس نمیدن حالا کارشناسم میاد بعدا نظرشو میگه😀😁

I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid,  I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... عااااشقتم... عاااشقتم... مثه عطر دعا... مثه رنگ خدا... مثه من که نفس به نفس با تو ام همه جا...❤😍
2728
باشه عادله منتظر خبرهای بعدیتون هستم😁

حتماحتما😁

I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid,  I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... عااااشقتم... عاااشقتم... مثه عطر دعا... مثه رنگ خدا... مثه من که نفس به نفس با تو ام همه جا...❤😍