2737
2734

مشكل اينجاست كه من موقع نزديكي يا چي اين اتفاق برام نميفته. من توي حركات يوگا ك بايد روي سر وايسم اين اتفاق برام ميفته و مجبورم انجامشون ندم😓😓😓

قدر روزامونو بدونیم. حسرت گذشته رو نخوریم. زندگی همین حالاست......💖💖💖💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
مشكل اينجاست كه من موقع نزديكي يا چي اين اتفاق برام نميفته. من توي حركات يوگا ك بايد روي سر وايسم اي ...

اهان اووون فهمیدم چی میگی 

اوایل اونجوریه کم کم خوب میشی و حل میشه

منم پاهامو صاف میدادم بالا که تمرین کنم کم کم رو دستام بمونم اینجوری میشد تا کم کم خوب شدم

جالبه كه من اوايل تو اون حركات اين اتفاق برام نميفتاد. ولي از ديروز كه تو خونه تمرين  ميكنم اين اتفاق ميفته🤕🤕🤕 پريودمم تقريبا ده روز ديگه س

قدر روزامونو بدونیم. حسرت گذشته رو نخوریم. زندگی همین حالاست......💖💖💖💖
گ و ز  🙄🙄

مختصر و مفید😂

I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid,  I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... عااااشقتم... عاااشقتم... مثه عطر دعا... مثه رنگ خدا... مثه من که نفس به نفس با تو ام همه جا...❤😍
الان چهار تا قوزمیت پیدا میشن میگن رابطه واژنیم ممنوع بی اختیاری میاره

نه اصلا ربطی نداره من مجردم موقعی که میخاستم تمرین کنم رو دستام بمونم و پاهام صاف میدادم بالا اینجوریی میشدم ولی حل شد

2706