2733
2734
عنوان

تردید در ازدواج

207 بازدید | 9 پست

سلام ۱۷ سالمه و رشتم ریاضیه راستش اصلا به ازدواج فکر نمیکردم ولی چند وقتیه که یه خانمی اومده سراغم و میگه من و پسرم عاشقت شدیم و لطفا بیا عروس ما شو و درضمن میگه من استاد دانشگاهم و دخترای زیادی دیدم ولی تورو پسندیدم ولی من و مادرم مخالفت کردیم و آگاون خانم باز هم درخواست کرد و گفت اگه فکر میکنید که سن دخترتون برای ازدواج کمه من راضیم که فقط نامزد کنید و هر وقت که شما خواستید عقد کنید به نظرتون چیکار کنم؟؟؟؟

تعداد رای : 6
نظرسنجی
ازدواج
1
16%
نامزدی
3
50%
تردید
2
33%
(حوا) که باشی بعضیا (هوا ) برشان میدارد که آدمند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما اشتباه من رو تکرار نکن، ازدواج تو سن پایین خیلی خطرناک و ریسکی هست، شما هنوز درک درستی از خودتون و خواسته هاتون ندارین چ برسه ب اینکه بخوایین شریک زندگیتون رو انتخاب کنید، کلا بگید نه، فعلا قصد ازدواج ندارم.

2728

فکر نامزدی را بکن از سرت بیرون - این جور خواستگاری ها که مادر پسر اصرار می کنه بعد یهو برمی گرده - یا عقد کن یا بی خیال - ولی کلا خیلی خیلی کوچیکی برای ازدواج حیفه هیچی از زندگیت نمی فهمی

دل عروس شکوندن تاوان داره خدایا سپردم به خودت انتقام من را خودت با عروس دومشون بگیر
شما اشتباه من رو تکرار نکن، ازدواج تو سن پایین خیلی خطرناک و ریسکی هست، شما هنوز درک درستی از خودتون ...

منم گفتم نه ولی ول کن نیست

(حوا) که باشی بعضیا (هوا ) برشان میدارد که آدمند...
2738

من دختر ۱۷ ساله دیدم خیلی حریفه کاملا از رفتاراش معلومه از پس شوهرداری و زندگی متاهلی برمیاد ولی برعکسشم دیدم که ۱۷ سالشه ولی بچه گونه است باید امادگی ازدواج داشته باشی حالا تو هر سنی که هستی