2726
عنوان

بی بی چکم مثبت شدزیر۱ دقیقه ولی پریودم!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1922 بازدید | 24 پست
خاتمی شما رو تاریخ خودت خون ریزی داشتی یا قبلش و اینکه بیبی چک ها رو قبل داره پرید زدیم یا بعدش

من ۲۳ مرداد پری شدم که دکتر دارو داد ومصرف کردم. بعد۲۳ شهریورم لکه های قهوه ای وسیاه شروع شدن تا امروز که خونریزی معمولی وقرمزه.۲۲-۲۳ شهریور بی بی چک منفی کامل بود حتی خط کنترلم کمرنگ بود!! الان از پریروز هرچی بی بی مختلف زدم همه زیر۱ دقیقه دوخط پررنگ انداختن! عصری میرم دکتر. فقط از خارج رحمی میترسم. پریشبم رفتم بیمارستان ماما معاینه کرد گفت رحم ت بسته اس. دیگه بتا وسونو نوشت که امروز انجام بدم. منم عصر میرم پیش دکترخودم ببینم چی میشه. توروخدا دعام کنید چیزِ بدی نباشه😢

خدای خوب ومهربونم😘😍خودت مراقب همسرم وفرزندانم وخودم وخانواده م باش😍😘😍😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم خیلیا هستن باردارن ولی تا دوسه ماه پریود هم میشن ، این اصلا غیر ممکن نیست، ولی حتما تحت نظر دک ...

ممنون عزیزم. چون مسکن خوردم نگرانم😢😢

2728
ممنون عزیزم. چون مسکن خوردم نگرانم😢😢

اشکال نداره بابا، پس اونایی که ناخواسته باردار میشن کلی قبلشم بی ملاحظگی کردن باید بچه هاشون ناسالم باشن همه،

اگه باردار بودی دیگه ازاین به بعد مراعات کن

خدایا شکرت       
منم دوباره روز پریدم خون ریزی دارم نمیدونم چکار کنم تو خون ریزی که ۸ روز قبل از پریدم داشتم لتروزول ...

حتما برو دکتر لطفا سرسری رد نشو ازش . من زود متوجه شددکترم که خارج رحمیِ خداروشکر بدون دارو داره دفع میشه. هرچند خونریزیم کمه ولی زمانش زیادبوده دارم قرص اهن میخورم . خدا نصیبِ هیچ بنده خدایی نکنه🙏

خانومایه سوال.من۲مهر یک رابطه درحد۱دقیقه لاپایی داشتم ولی شوهرم آب منی‌ش نیومده بودولی پیشاب اومده بوددوروزبعدقرص اضطراری خوردم.الان من۱۸مهربایدپری میشدم۱۴هم چندتالک قهوه ای دیدم وبعدبه خونریزی  افتادم.ایالازمه ازمایش بدم؟؟! خواهشمندم جواب بدین اگه کسی میدونه ۱دونه بچه دارم کوچیکه امادگی بعدی روندارم فعلا ‌‌‌‌‌‌‌