2726

و از شما مادران عزیز میخوام که به بچه هاتون یاد بدید دیگران و همسالانشونو که نقایصی نظیر چاقی، لاغری، انحراف چشم، سیاهی، سفیدی و... دارند مورد تمسخر قرار ندن. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دیگه گذشت زمان این بی فرهنگیا ک کسی مورد تمسخر قرار بگیره بجه رو با اعتماد بنفس و قوی و مردمی بار بی ...

فرهنگو ما با اعمال و رفتارمون میسازیم

هر چقدر من برای تربیت فرزندم تلاش کنم، تا وقتی در محیطی باشه که بی فرهنگی موج میزنه، نمیتونم از نشکستن قلبش جلوگیری کنم

گاهی اوقات از بچه ها  انتظاری نمیره در عجبم از بزرگسالانی که فقط هیکلشونو بزرگ کردند و عقلشون ...

میشه یکم بیشتر توضیح بدین.مثلا چی کار کردن؟میتونم بپرسم نقص ظاهری فرزندتون چیه و چند سالشه؟

به دل خود مراجعه کنید و نسبت به تمام کسانی که در گذشته از دست آنها ناراحت شده اید احساس محبت نمایید. هر جا ناراحت شدید اقدام به بخشش و عفو نمایید. عفو و گذشت پایه بیداری معنوی است.

روزی که اومد خونه و با گریه گفت "دوستم مسخرم کرده. من بهش گفتم خدا منو اینجوری آفریده. من مقصر نبودم"

برای التیام قلبش چه کار میتونستم بکنم؟ 

بارها و بارها بهش گفتم خدا هرکسیو یه جوری آفریده. یکی سیاه. یکی سفید. یکی چاق و یکی لاغر. مهم اینه که مهربون و بامحبت باشی. 

دخترم 7 سالشه

و تپله

دکتر غدد بردم. هیچ مشکلی نداره

دکتر تغذیه بردمش و غذاش کنترل شدست و کلاس ژیمناستیک میره و بسیار تواناست

ولی طول میکشه تا وزنش به تعادل برسه. چون بچست و نمیشه رژیم های سخت بهش بدیم. 

💝

به خودمون به عزيزامون ياد بديم و تمرين كنيم اول انسان بودن، عزت نفس و روح انساني را ببينيم و تفهيم كنيم جسم تنها يك ابزار عملكردي كه هر كس يك مدلش را داره و قطعا نقصي براي اصل وجودش نيست 

از طرفي نقص ظاهر قطعا معناي مطلق ناتواني عملكردي را هم نداره و خيليها هستند كه با كشف استعدادهاشون راه رسيدن به عملكرد موفق را هم پيدا كردند و خواهند كرد

ارزوي سلامتي و احساس خوب براي همه ادمها فارغ از هر مرز و تعريفي 

دخترم 7 سالشه و تپله دکتر غدد بردم. هیچ مشکلی نداره دکتر تغذیه بردمش و غذاش کنترل شدست و کلاس ژیم ...

آخی

خب الحمدلله مشکل جدی نداره بی خیال حرف مزخرف مردم حالا اگه لاغر باشه یه چی دیگه میگن

ولی در کل درست میگی کاش همه آدم بودنو بلد بودن 

من شیعم،حیدر آقامه  
2706