2737
2734
عنوان

فوبیای چیو دارین🤤🤤😨😨😨😵😵😵

| مشاهده متن کامل بحث + 16836 بازدید | 840 پست
گربه یعنی نزدیکم بیاد جیغ میکشم

منم

اصن نگاش ک میکنم بالا میارم

نمیدونم چرا.از بچگی وقتی ب گربه نگا میکردم حالت تهوع پیدا میکردم الانم همینطور

قطعم کردن...منم تصمیم گرفتم دختر خوبی باشم دیگه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من تو بچگی یه بار وسط سه تا از این شیرها هیئتی گیر کردم .الان هم که میرم عزاداری میبینمشون دلم میلرزه 😶😶😶

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
2738

فوبیای اینکه مهمون بعد از رفتن، یادش بیفته چیزی رو جا گذاشته و برگرده و منو درحالیکه عین خرس ولو شدم رو مبل و دارم میوه و شیرینی میخورم ببینه

فوبیای اینکه بعد از تموم شدن مکالمه تلفنیم، گوشی قطع نشده باشه و صدام بره اونور که دارم با صدای داغون یه اواز چرت و پرت میخونم

خیلی دوست دارم به همه عقاید احترام بذارم ولی پذیرش بعضی از اونها توهین به شعور خودم محسوب میشه!       (آنتونی هاپکینز)

فوبیا آمپول!!!

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
2706