2726
عنوان

فوبیای چیو دارین🤤🤤😨😨😨😵😵😵

16836 بازدید | 840 پست

من خودم فوبیای اینودارم ک از ماشین ک پیاده میشم یهو سگ یا گربه از زیر ماشین دربیاد و بره زیر پام😫😫😫😫واااای آخه یبار این اتفاق واسم افتاده ی سری تو ی روستا ک واسه تفریح رفته بودیم. اومدم ازماشین پیاده شم یهو ی توله سگی ک از صدمتریا دویست مترقبل افتاده بود دنبال ما وداشت باماشین میومد درو ک واکردم یهو اومدش زیر پام وی جیغ کشید منم از اونور ی جیغ بلند کشیدم و الفرااار تادوروز تب داشتم ووووووی یادش میافتم موب تنم سیخ میشه اینو داشته باشین تابقیش یادم بیاد

دلم کمی آرامش میخواهد دراین هیاهو.......  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من فقط از مار میترسم خیلی زیاد تااونجایی که حتی اگه تصویرشو توی کتاب وروزنامه ببینم جیغ میکشم 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

ماهي قرمز

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

ووووی

👇👇👇خانما آقایون لیدی  اند جنتلمن نی نی سایتی ها بشنوید و آگاه باشید نام کاربری من جاندیا هستش یه اسم کره ایه تو فیلم پسران برتر از گل تورو خدا فکر بد نکنین 😢😢😢بعدشم خودم میدونم که اسمش گیوم جاندی بود کاربری قبلیم جاندی بود که ترکید مجبور شدم اینو بزارم جاندیاکه سایت قبول کنه😁😁😁😢😢😢😢👆👆👆👆            من به مرگی فکرمیکنم که زندگی هدیه میده....من یک حامی اهدای عضو هستم😍😍تاخدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز؟؟؟................. میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم😍😍😍😍                 درسته بهشت جای خوبیه اما بچه های جهنم همه آشنان😁😁            وای من تنوع امضاهام چه زیاده 😥😥😁😁😁
2706