2737
2734
عنوان

دخترم پرخاشگرشده

293 بازدید | 31 پست

دخترم چهار سالش است کلاس زبان گذاشتم قبلش خیلی خوب وحرف گوش کن بود اما الان خیلی پرخاشگر شده نمیخنده خلق وخوش عوض شده افسرده شده چیکار کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شاید چون نی نی جدید میخواد بیاد احساس نا امنی میکنه. حس میکنه توجه شما و پدرش بهش کم میشه. البته ا ...

نه. اصلا حسود نیست خیلی عاقل بود نی نی را هم دوست داشت میومد من را بغل میکرد شکمم را بغل میکرد بوس میکرد گریه میکرد میگفت بریم برای نی نی کوچولو لباس بخریم اما الان بی تفاوت شده چی بگم پولم را پس بگیرم میخوام ببرمش روانشناس کودکان

2738
نه. اصلا حسود نیست خیلی عاقل بود نی نی را هم دوست داشت میومد من را بغل میکرد شکمم را بغل میکرد بوس م ...

اره میخوای پولو پس بگیر

پسر دوست منم یه مدت رفت مهد نمیدونم مربی چیکار کرد اونم حالش خیلی بد بود تا یه مدت و بعد که نرفت دوباره حالش خوب شد.

روانشناس کودک خوب اگه میشناسی ببر وگرنه ببر روانپزشک اطفال

احتمال زیاد بهش دارو نمیده ولی من تخصص روانپزشک اطفال رو بیشتر از روانشناسا قبول دارم.

به خصوص اگه تهرانی روانپزشکای اطفال خوبی هست.

میگن خودش دوست داره جدا باشه خیلی ناراحت شدم چیکار کنم دیگه نبرمش اونجا؟

آخی 

دیگه نبرش اونجا اذیت میشه طفلی 

به جاش صبح تا ظهر بذارش مهد تا کمی اجتماعی بشه  

حافظ نهاد نیک تو کامت برآورد ...
یعنی چی جاش و جدا کردن؟ خب ازشون بپرس چرا جای دختر من و جدا کردید؟

اینجوری بچه منزوی میشه خیلی معاشرتی بود بچه ها را دوست داشت اما میگه بچه ها اذیتم میکنن زده شده 

2706