2737
2739
عنوان

***متولدین دی 93 ***

| مشاهده متن کامل بحث + 226002 بازدید | 19026 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ماح جون منم همین مشکل زور زدن رو با نی نی دارم . قطره کولکیز هم اثر نداره.پاهاشم تو شکمش فشار میدم روغن زیتون میمالم ولی باز اثر نداره. دیگه کلافه شدم. تو روخدا اگه راه حلی پیدا کردی به منم بگو
دخمل نازم به سرزمین وجودم خوش اومدی...با اومدنت زندگیمو نورانی کردی
سلام .... چقدر اینجا خلوت شده . من دارم از بین میرم کم کم ... خودم مریض شدم . پسر بزرگم هم مریض شده ... نینی هم ظاهرا رفلاکس داره و همش گریه ... بیخوابی هم که یه طرف قضیه است ..... همه به کنار با داشتن مامان و 3تا خواهر هیچ کس نمیاد کمکم ... همشون هم خونه هاشون تقریبا نزدیکه !!!! به مامانم میگم حالم بده و مریض شدم . میگه آخ آخ یه دکتر برو . سوپ هم بخور برات خوبه ! امروز 28 روزگی پسرمه و باید بریم برای چکاپ. سنجش شنوایی هم باید ببریمش .
راستی دکتر به شما گفت روز 5 و 15 و 28 برین چکاپ ؟؟؟؟ شماها چه جوری نینی رو میبرین حمام ؟؟؟ من فکر میکردم یکی کمکم خواهد کرد ولی ظاهرا خودم باید کارهای خودم رو بکنم .... طفلی شوهرم که هم کار بیرون و هم کار خونه .....
2738
سلام ممنونم ستاره جون و هستی جون.... ماح جوووونم منم اینجا تنهام...هیج کس نیست که بخواد کمکم کنه...تا یکماه دیکه که بیام ایران ماخودمون حمومش میکنیم...دونفری توی وان...همسرم نکه میدارش و منم با دست شامبو میزنم به سرو بدنش و میشوریمش...اخرهم یه بطری اب میریزیم رو بدنش...دیکه بهتر از بلد نیستیم...ههههه
[smiley]l/l_71.gif[/smiley] 💝بندگانم را آگاه کن که من بخشنده مهربانم.💝 
امروز 51روزشه دخملی و ما 5بار حمومش کردیم...میترسم سرما بخوره تازه از شانس بدم من سرما خوردم حسابی...بدن درد و ابریزش بینی و خلاصه حالم بده...خودم مهم نی. ..میترسم نی نی مریض شه... راستی من 35 روز خونریزی داشتم...بعد از 12روز دوباره شروع شده..زیاد هم هست...فکر کنم بریود شدم...شانس منه دیکه...یعنی.خدایی.نمیدونم من جطوری راه میرم...فکر کنم منم جز معجزات الهی هستم...تو رکوردا باید ثبت بشه...خخخخخخخخ اخیش مونده بود رو دلم. ..سبک شدم...نخندین دههههههه
ماح جونم دوست ما بارسال زایمان کرد از قبل زایمان من حواسم بهش بود..دوبار برا دخملش تو دوران بارداری لباس خریدم...شب دنیا اومدنش من اولین نفر بودم رفتم که از اتاق زایمان اومد بیرون...تاىه میخواستم شبم بمونم خودش نخواست...فرداش با یه دسته کل خوب رفتم دیدنش...وقتی رفت خونه کادو براش بردم...بحث قیمت نیست ولی خوب حدود 350بارسال هزینه کردم... حالا من زایمان کردم یه هفته بعد از زایمان من از ایران اومده بعد کذاشته 40روز دیکه بکذره تازه اومده دیدن من..یه تیکه خیلی کوجولو طلا اورده شاید نیم کرم هم نباشه..اصلا نکاه نی نی هم نکرد... فکر کن...یعنی اینا بیش خودشون جی فکر میکنن...به خدا اینقدر اعصابمون خرد شد که نکوووو...شوهرم کارد میزدی. ......بحث کادو نیست احترامه..وضع مالیشون خیلی خوبه...اصلا کادو به درک جرا بعد از 40روز. ..
2706