2703
2553

كچل شدم ديگه 

امروز دختر عموم موهامو ك ديد داشت سكته ميكرد ميگفت چي بسرت اومده چرا كچل شدي😔😣😣😣

پ ن ؛كسي بودم ك دونفر بايد ميومدن موهامو شونه ميكردن از بس پر بود 

خودم نصفشو شونه مرتب نيكردم نصفشو دستم درد ميگرفت مامانم مرتب و شونه ميكرد😣😣

دكتررررر و ازمااااايشم خيلي رفتم بي فايده بوده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

مند تا راهکار دارم ولی قطعیه.ببین ریزش مو بر اثر یه بحران بوجود میاد.احتمالا چند ماه گذشته استرس شدید یا بحران داشتی.با هیچ شامپویی هم خوب نمیشه.دنبال تعویض شامپو نباش.هر شامپوبی از بچکی میزنی و عادت داری همون فقط به سرت میفته.رژیم غذایی هم مهمترین عامل ریزش موست.قرصهای مولتی ویتامین شرکت نیچر مید رو میگیری روزی یدونه میخوری.با فاصله از چایی.چایی کلا خیلی کم بخوری بهتره.چون فقط ضعیف میکنه ادمو.و یه تونیک هست ب اسم قزل گون یا خرگوشک.از عطاری بگیر.خیلی ارزونم هست.بعد حموم وقتی موهات خیسه بریز جاهایی ک فکر میکنی خالی شده.فرق سر.مثل چایی میمونه.خودم 15 ساله میزنم.مخصوص رشد مجدد موئه.یکماه که بزنی موهای جدید میزنه بالا.باید پشتکار داشته باشیا.وسطش ول کنی فایده نداره.

عزيزم ممنون بابت توضيح كاملت 

من شيش ماه استرس فوق العاده اي داشتم در حد مرگ و زندگي 

دوماه بعدش ريزشم ب شدددددت شروع شد 

اين استرس ماله دوسالو نيم پيشه 

بخدا ميرم سر اينه گريه ميكنم ميشينم موهاي ربخته شده رو ميشمارم 

دست خودم نيس نميتونم باوركنم من بشدتتتتت موهام پر بود 

مولتي ويتامين مينرال يسال مرتب ميخوردم 

انواع تقويتي هاي مو رو خارجيشو خوردم 

مث اكوفان هير ويت ريجن دايت 

بي فاااايده بود كاملا 

خرگوشك گرفتم مايع بود و قهوه اي تيره اونم همراه قرصا استفاده ميكردم ده تومن ميخريدم ولي كلا هيچي بهم جواب نداد

عزيزم ممنون بابت توضيح كاملت  من شيش ماه استرس فوق العاده اي داشتم در حد مرگ و زندگي  دو ...

منم همینجورم 

هر بار که موهامو شونه میکنم از بس که میریزه دوست دارم زار بزنم

اونقدر دکتر و ازمایش و دارو ....هیچی به هیچی

یعنی موهام دسته دسته میریزه ها

یه چیزی میگم یه چیزی میشنوی....خیلی زیاد میریزه

2706