2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من بخاطر عدم تهیه مسکن مستقل یه ماهه اومدم خونه پدرم د این یه ماه پسر ۴ ساله ام یا من بود امروز شوهرم ما رو تو خیابون دید و اومد بچه را بغل زد و فرار کرد میتونم ازش شکایت کنم که بچه مو ازم جدا کرده؟

دوم اینکه من معلم مدرسه غیر وانتفاعی ام دو روز پیش همسرم رفته مدرسه تهدید کرده که یه من کار ندن وگرنه میره مدرسه رو بهم میریزه .مدیرم عذر منو خواست و منو اخراج کرد

خواهش میکنم بهم بگین چیکار کنم

در مورد پسرتون كاري نميتونيد انجام بديد چون ايشون هم پدرشون هستن و تا زماني كه تصميم عملي به جدايي نگرفتيد هم صحبت از ملاقات بي معني هست

در مورد شغلتون ايشون بلحاظ قانوني چنين حقي نداشتن و نهايتا اگر شما از ايشون متابعت نمي كرديد ميتونستن نفقه پرداخت نكنن ولي بلحاظ عرفي تو كشور ما وقتي محل كار خانوم با چنين تهديداتي روبرو ميشن ترجيح ميدن واسه خودشون دردسر درست نكنن و اگرچه از نظر قانوني مسؤليت ندارن ولي نيرو رو از دست ميدن كه از اونها هم مگر در چارچوب قوانين اداره كار تخلفي داشته باشن نميتونيد شكايتي مطرح كنيد

شما ميتونيد از طريق مهريه همسرتون رو تحت فشار بذاريد و همزمان يك اظهارنامه قانوني براشون ارسال كنيد مبني بر اينكه تمايل داريد با تهيه مسكن از طرف ايشون در مسكن به زندگيتون ادامه بديد

2738
در مورد پسرتون كاري نميتونيد انجام بديد چون ايشون هم پدرشون هستن و تا زماني كه تصميم عملي به جدايي ن ...

یعنی دیگه نمیتونم پسرمو بیارم پیشم.من که ملزم به تمکین نیستم بچه ام نباید پیشم باشه؟منم برای دیدن‌پسرم باید برم اونو بدزدم؟

من بخاطر عدم تهیه مسکن مستقل یه ماهه اومدم خونه پدرم د این یه ماه پسر ۴ ساله ام یا من بود امروز شوهر ...

کامل بنویس!

اصلاً دادگاه رفتید؟

نفقه مهریه؟

چرابچه پیش شمابود؟حضانت دارید؟

اگه هیچ کدوم ازاینکارارونکردی

پدرشه ومیتونه ببره وبایدبری شنبه واسه نفقه ومهریه بعدکه این دوتامعلوم شدسرنوشتش حضانت بچه وطلاق...

ببین توافقی میتونی بگذری ازتفقه ومهریه که بچه ماله خودت بشه؟!

پدرش صلاحیت نگهداری داره؟مدرکی داری برای عدم صلاحیتش مث بیماری اعصاب واعتیادو...!؟

اگه که نه یه روزایی بعدازتکلیف نفقه ومهریه مشخص میشه ببینیش؟!

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
یکم از مهریه امو گذاشتم اجرا .ولی هیچ اقدام دیگه ای نکردم.هنوزم جواب این دادخواست مهریه ام نیومده

بايد منتظر جلسه باشيد براي مهريتون

به نظرم اظهارنامه رو هم ارسال كنيد

فعلا در مرحله اي نيستيد كه در مورد حق ملاقات صحبت كنيد

برای کارم که از دست دادم و ابروم که تو محل کارم رفته میتونم ازش شکایت کنم

نه چون دليل از دست دادن كارتون شكايت ايشون نبوده تصميم مدير بوده هرچند ناشي از اقدام ايشون

براي تهديد بايد مدير شكايت كنه 

بايد منتظر جلسه باشيد براي مهريتون به نظرم اظهارنامه رو هم ارسال كنيد فعلا در مرحله اي نيستيد كه د ...

ممنونم از وقتی که برام گذاشتین.ان شالله که خدا خیر عملتونو بهمتون بده

2706