2737
2734
عنوان

جدایی دوستم و ناراحتی شدید من!!!

482 بازدید | 14 پست

دوست من سال ۸۶ بعد از ۴ سال دوستی با شوهرش ازدواج کرد

خیلییییییی اوکی بودن ،سال ۸۹ مهاجرت کردن به سوئد و گاهی با هم در تماس بودیم تا آخرین بار چند ماه گذشته تماس داشتیم با هم

و یه مدت بود که هر دو عکس تکی میذاشتن و از پروفایلشونم عکسهای دوتایی پاک شده بود 

دیروز با دوستم تماس گرفتم و گفت جدا شدن

و من شکه شدم،از دیروز خیلییییییی حالم بده ،اصلا توقع نداشتم اینا با اینهمه خوشبختی یهو اینجوری جدا شن

دوستم عاشقش بود الانم داغونه 

واااااای چرا اینقدر حال من بد شد !!!

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم...موجیم که آسودگی ما عدم ماست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

متاسفم واقعا طلاق اطرافیان خیلی ناراحت کنندس و همش توی ذهنت درگیر سوالات مختلف میشی ماهم دوستی داریم هر دو خوشگل و چشم سبز انگار خدا این دوتا رو نقاشی کرده بود و برای هم افریده بود ازدواج کردن و رفتن از ایران حالا شنیدیم یکیشون برگشته ایران و طلاق گرفتن😕 واقعا موندم چرا؟؟

ماهم درگذشتگان فردا هستیم..

خب تو که تو زندگیشون نبودی شاید واقعا نمیتونستن باهم کنار بیان عزیزم همه جدایی ها که از اول باهم مشکل نداشتن بلخره همو دوس دارن که ازدواج میکنن اگه تازه از هم جدا شده باشن طبیعیه که حال دوستت بد باشه 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2738
هر روز ایران این همه ادم جدا میشن دلیل نمیشه جدا شدن تو خارج رو بولد کنیم .

جاش  مهم نیست اصلاااا

اینا واقعا خوشبخت بودن و عاشق

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم...موجیم که آسودگی ما عدم ماست
2706